*

şükela:  tümü | bugün
 • potansiyel müşterilerini telefon ile arayarak, açılmak üzere olduklarını ve ön kayıt yapılması durumunda avantajlardan faydalanabileceklerini duyuran spor salonu. sitelerinde bursa merkezli olduğu görülen firma eşimi açılacak izmir şubesi için aramış, ismi ile hitap etmiş ve bu bilgileri nereden bulduğu konusunda bizi merak içinde bırakmıştır. yakınlarda belli olur ne ayak oldukları diye düşünmekteyim
 • başlığı açan arkadaşın bahsettiği gibi beni de arayan kurum. pek tabi ben de sordum numaramı nasıl aldıklarını. daha önce macfite gittiğim için onların veritabanından almışlar. direk macfit demedi ama ben sadece macfite gitmiştim.

  şuan inşaat halinde, gidip ziyaret ettim. inşaat alanını da gezdim. açılacağız ayağına vurgun mu yapıyorlar diye düşünmedim değil. o nedenle baya gezdim. harıl harıl çalışıyor işçiler. eylülün 15'i gibi açılacakmış. açılış için baya indirim yapıyorlar. yapılan sunumu beğendim. izmir'de böyle bir kompleks yok. bu aralar kayıt yaptıracağım. umarım kalabalık olmaz. fitness bölümünün tavanının komple cam olmasını sevmedim. sıcak günlerde havalandırma yetmeyebilir. crossfit de olacakmış. kurucu üyelere ileride ayrıcalıklarımız olacak diyorlar. hayırlısı diyelim.

  edit akbayram : gün itibariyle izmir euphoria'ya kayıt oldum. kompleks hoşuma gitti. gitmek isteyen yeşillendirsin.
 • kasım aynın başlarında izmirde faaliyete başlayan, havuzu ise ocak sonunda açılan spor kompleksi...

  izmirin şuan tartışmasız en iyi spor kompleksi ama insanın bazen sinirlerini bozuyorlar.
  üye olmak isteyen arkadaşlara yine de tavsiye edebilirim.
  yeni olmasından dolayı zaman geçtikçe şikayet ettiğiniz aksaklıkları düzeltiyorlar.
 • bu hafta itibariyle bursa kükürtlü şubesine üye olduğum health club. fitness ve termal bölümü güzel. açık havuz biraz küçük. çalışanlar genellikle ilgili. entry zaman içinde editlenebilir.