şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin şova dayalı ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonudur. 25-29 nisan 2018 tarihleri arasında antalya' da düzenlenecektir.
    https://www.eurasiaairshow.com/tr_tr/
  • ülkemizde bu alanda yapılan en büyük havacılık gösterisi için meraklanmamak elde değil! ama hala netleşmeyen sorular var. plan yapıp uçak bileti almak için sabırsızlanıyoruz.
  • izlenilesidir.

not: o tarihlerde oradayım. ilgilene varsa yeşil falan.

aha da bu
  • bilfiil içinde bulunacağım havacılık organizasyonu.
    insanlar geniş gövde uçakları görmek için gelmeyi planlıyor olabilirler ama askeri jetlerin geçişleri esas nefes kesen olacaktır.
    bu arada sektörde ne kadar uluslararası firma varsa hepsinin temsilcileri de burada olacaklar. benim sürpriz beklentim antonov'un teker koyması olacak.
  • b2b adına güzel olacak. uçak uçağa doyacak :)
  • ilk gun cok hareketli degildi, beklenen sayida katilimci gelmedi bunun yaninda en begendigim etkinlik polonya ya ait mig-29 un muthis sesiyle yaptigi gosteri oldu, qatar a ait airbus a350 ilgi odagiydi daha 4 gun buralardayim katilimci olarak bakalim neler gorecegiz
  • programda hangi etkinliğin ne zaman olduğuna dair detay saat yazmaması mikkemmel. bütün etkinlikler sabah 9'da başlıyor, akşam 18:00'de bitiyor.
  • detaylı bilgi için eurasia airshow ıos ve androıd uygulamasına göz atabilirsiniz.
  • haftalardır şehrin her yanında a350 reklamı yaptılar. halk günü gelmeden a350 bugün antalya'dan ayrıldı. wtf? taşak mı geçiyorsunuz?

siteye giriyorsun, hiçbir bilgi yok. gidince ne göreceğiz? programa bakıyorsun, program senle dalga geçiyor.

gelen ziyaretçilere onur air a319 gösteriyorlar.

kusura bakmayın ama bu airshow, dubai airshow'a rakip olma amacıyla düzenlenmemiş miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum?

batı dünyasından bir tane bile katılımcı yok. katılımcılar rus, gürcü, polonyalı, çek ve katarlı (neden acaba? :) ). thk, polis ve jandarma helikopterlerini toplayıp yanına 737, 319 iki tane de antonov ekleyince dünya çapında airshow olmuyor. haftalarca bütün billboardları halk günü a350 diye donattınız, adamlar antalya'dan ayrıldı.

beklenti yaratmayan, iddialarda bulunmayan normal bir airshow vaat edilseydi hiçbir sorun olmazdı. ama bunun organizatörleri ve devlet yetkililieri dubai airshow'a rakip olacaz diyip bunu yaptılar :d şaka herhalde