şükela:  tümü | bugün
562 entry daha
 • şimdiye kadar favorilerin kazandığı turnuva.
  neden? çünkü ben bahis yapmadım henüz. yarın sürpriz skorlara hazır olun
 • aysun kayacı sorusu

  kuzey makedonya'nın 0 puanı ile bizim 0 puanımız bir mi?
 • https://www.uefa.com/…ams/attempts/?sortby=attempts

  - 10 numarası ve en iyi / yaratıcı oyuncusu ilk maçında öleyazan, buna rağmen aynı gün devam eden / ettirilen o maçta çıkıp oynamak durumunda kalan ve yine de gayet iyi oynayan ama kaybeden;
  - ikinci maçında güncel fifa sıralamasında dünya bir numarası olan takıma karşı yine gayet iyi oynayan ama kaybeden bir takımın bu listenin açık ara ilk sırasında olması inanılmaz bir şey.

  danimarka milli futbol takımı son maçını alıp yoluna devam etmeli, azıcık futbol adaleti var ise.
 • turnuvanın en şanssız takımı net danimarka'dır
 • şimdiden kendime tutacak bir takım aradığım turnuva. hollanda'nın maçları keyifli, belçika için son şans, almanlar yetersiz, kardeş takımda yok. mucize olursa yine yeniden türkiye.
 • maç öncesi teaserlarda forma giyerken nippleları belli olan kızıl saçlı ablanın bugün itibariyle nippleları sansürlenmiştir.
 • şu ana kadar öylesiine açtığım maçlardan bile çok keyif aldim. 26 takımın 25 tanesi son dakikaya kadar mücadelesini gösterip heyecanlı maçlar izletiyorlar. evet 25 tanesi.
 • turnuvada şu ana kadar oynanan maçlardaki tüm penaltı gollerini manchester united'da 7 numaralı formayı giymiş futbolcular kaydetmiştir. (bkz: memphis depay) (bkz: cristiano ronaldo)
 • elit kalbur üstü takımların oyuncuları bitsede gitsek ne işimiz var burda tadında takılıyorlar
  artık milli duygular hiç bir futbolcunun heleki üst seviyedekilerin şeyinde değil; toplumdan linç yenecek olsalar s@kime takmazlar; klubler zaten istemiyor; haklılar maaş verdiği adam başka yerde risk alarak bedava oynuyor; sonra asıl çalışması gereken yerde sakat bekliyor

  artık oyuncular için bu turnuvaların bir reklam vitrin olma özelliği bitti; dünyadaki zaten bütün yetenekler 7-8 yaşında takip ediliyor; katar ligi bile tv de yani oyuncuyu bilmeme yetenek gördüğünde şaşırma ihtimalin yok zaten önceden duymuş oluyorsun

  ayrıca s@kko ara turnuvalar iyice baydı oyuncuları
  mesela bayernin şampiyonalar ligine mal oldu lewa nın milli maçtaki sakatlığı;

  böyle giderse olimpiyatlardaki futbol turnuvası gibi olacak bu uluslar arası turnuvalar yıldızlar nba deki bir şeyler bahane edip gelmeyecek

  şu ana kadar 1-2 maç dışında gerçekten çok çok sönük geçen turnuva
 • şu ana kadar izlediğim en iyi takımın italya milli takımı olduğu turnuva. en çok üzüldüğüm danimarka oldu. belçika'ya kaybedecek oyun oynamadılar. makedonya büyüledi. o kısıtlı kadroyla gayet güzel oynadılar. ispanya gene paslarıyla bayıyor. ingiltere de gayet dinamik, akıcı oynuyor. almanya ilk kez favorilerden değil. bizden de bahsetmek isterdim ama iyi bir şey söyleyemeyeceğim maalesef.
2 entry daha