• eğer kulübü saçma sapan triplere girip çocuğu apar topar kadro dışı bırakmasaydı belki ali akman bile bir alternatif olabilirdi bu aday kadro için.

ama bosman kuralını kendilerine hakaret sayan bursaspor yönetimi çocuğu eintracht frankfurt ile anlaştı diye kadro dışı bıraktı, taraftar da hemen hain ilan etti. dilerim ilerleyen süreçte potansiyelinin hakkını verir de yetenekli bir forvet daha izlemiş oluruz milli takımda.
  • öncelikle, signori, kardeş inzaghi neden yok be, denilen tada gelmişiz. vay be. güzel bir şey.

ondan sonra, içerdeki fransa maçını adeta tek başına alan dorukhan, o haline dönse zaten direk ilk 11 olur, alınması doğru.

muhammed demir'i yıllardır izlerim, hem iyi, hem şapkadan tavşan çıkaran, kilit açan bir forvet. keşke olsaydı. ama halil ve enes'te gördüğümüz üzere, uçta top tutan, kanatta pır pır adam istiyor gibi şenol güneş. o yüzden tercih meselesidir diyelim. ki sakatlık falan olsa çağrılacaktır. mesela rıdvan yılmaz'ı da bek değil kanat olarak istiyor bence. pır pır, çabuk çıkan kontenjanından.
  • kadroya alınmayan isimler hakkında şenol güneş:

"caner erkin oyun olarak istekli olmasına rağmen defansif açıdan zayıf kaldığını gördük. o yüzden rıdvan'ı tercih ettik."

"burak olmasaydı adem de olurdu, muhammet demir de olurdu. biz hepsine açığız."

"salih uçan sakat olduğu için kadroda yer almıyor."

"halil dervişoğlu'nu ümit milli takım ve galatasaray'daki başarısıyla kadroya dahil ettik. kerem aktürkoğlu'nu da hem kanat hem de forvet olarak düşünüyoruz."

"sivassporlu hakan arslan'ı direkt oynatabilseydim kadroya alacaktım. bazen yedek beklemek oyunculara zarar verebilir. sivasspor'daki uğur çiftçi'yi de sol beke alacaktım ancak hakkımızı rıdvan yılmaz'dan yana kullandık."

"mahmut tekdemir'i oynattım ama okay yokuşlu'yu oynatmadığım dönemler oldu. okay son dönemdeki performansı sonrası oynayacak, mahmut tekdemir ile konuşacağım, belki kadroda olmayacak."

"trabzonspor'da berat özdemir var. o da 4 maçtır oynamıyor. gençlerbirliği'nden beri takip ediyorum. unutulmuş bir şey değil.''
  • daha bu geniş kadro. kadroda elemeler olabileceği gibi eklemeler de olabilir.
  • bir galatasaraylı olarak kerem, halil ve rıdvan'ın milli takımı haketmediğini düşünmekteyim. 3 büyüklerde iki maç oynayan adamın milli takıma seçildiği günler geçti sanıyorduk. yanılmışız.
  • bu kadroya giren her oyuncu sadece bu yüzden bile prim alacaklar.

bazı oyuncularin neden bu kadroya dahil edildiğini anlayamiyorsunuz ya ondan söylüyorum.
  • şenol birlikte oynama alışıklığı olan oyuncuları tercih etmiş gibi gözüküyor ama

mahmut - berat
    dorukhan - salih

daha tatlı olabilirdi.

altay sakat olmazsa gökhan - efecan - kerem - mahmut kadrodan çıkarılır.
  • adem büyük(en çok hakkı yenen)

ali şaşal vural

salih uçan

bence geniş kadroyu çokça haketti.

%90 kadroyu beğendim. kadroda bulunmaması gereken adamlar var ama kampta umarım doğru ayıklamalar olur.
  • enes ünal 4 gol 2 asist (kadroda)

serdar dursun 23 gol 8 asist (x)

halil dervişoğlu 2 gol 2 asist (kadroda)

muhammet demir 17 gol 6 asist (x)

dorukhan toköz 3 asist (kadroda)

salih uçan 3 gol 7 asist (x)

rıdvan yılmaz 1 gol 2 asist (kadroda)

caner erkin 10 asist (x)

ıstatistikler yeterli. yillardir bu enes unal israrini da anlamis degilim. olmadi iste yeteneksiz bu adam.
    neyse eyyorlamam bu kadar.
  • salih ucani almayip mahmut tekdemir, taylan antalyali ve dorukhan toközün alinmasi tam bir sacmalik ve komedidir. hakkaniyetli olunmamistir. senol günes bunu hep yapiyor. bu adamlarin hicbirinin skora katkisi yok ve avrupa standartlarinda asla degiller.

not: ts
hesabın var mı? giriş yap