• muhtemelen avrupa ligi maçlarının yayınlanacağı dsmart'ın yeni futbol kanalı. spor paketi dahilinde senelik ücreti 199 tl, kanal numarası 42.

bu arada bu kanal için yapılan açıklamalar o kadar çetrefilli ki anlaşılan eski abonelerin bir çoğu euro futbol kanalını izleyebilmek için ekstradan para ödemek zorunda kalacağından tamamen bu niyetle açılmışa benziyor.
  • uzun süren uğraşlar sonucu 1 yıllık 99 tl'ye abone olduğum kanal.

uefa maçlarını ele geçirdikten sonra 4 kez aradılar. 199 tl fiyat çektiler (tek çekime, taksit olursa 240 tl) sürekli ama "biz eski üyeyiz, ben bu kadar para vermem, gerekirse maçları izlemem, tanıdıklarıma da aldırmam" diye rest çektim sürekli. tok satıcılık yaptılar, ta ki düne kadar. istedikleri üye sayısına ulaşamamış olacaklar ki dediğime geldiler ve cep telefonuma "gs ve fb avrupa liginde! tüm grup maçlarını seyretmek içinspor paketi size özel sadece bugün 99 tl! hemen dsp yazıp 2850'ye gönderin arayalım, ya bayinize uğrayın" yazan bir mesaj gönderdiler. yine pahalı olmasına rağmen eşimle beraber izlediğimiz için teklifi değerlendirmek durumunda kaldım, 2 kişi, en az 12 maç (galatasaray maçlarını da sayarsak) bizi az çok kurtarıyordu çünkü bu teklif.

yine de "bir kere alıyorsunuz, sonra her şey ücretsiz" diye reklam yaptıkları full pakete üye birisi olarak bunu bir kazık ve keyfi bir durum değişikliği olarak görüyorum. ve lig maçlarını ele geçrimeleri durumunda başımıza geleceklerden korkmaktan kendimi alamıyorum, bir tarafta şikayetçi olduğumuz lig tv, diğer tarafta bunlar, allah sonumuzu hayır etsin.
  • internet kampanyası ile üye olunan aile paketine ödediğim 39 tl sına ilaveten 13,50 tl daha isteyip, maçları ancak bu şekilde bana seyredebileceğimi ileten platformun kanalı.

(bkz: ebenin amı ali sami)
  • (bkz: smart spor 2)
  • şampiyonlar ligi yayınlarında bir maç gösterirken diğerlerinde gol olduğunda o maçlara geçip seyir zevkini bok eden dandik kanal.

sırf bu bile d-smart almamak için yeterli bir sebeptir gözümde.
  • (bkz: #26458598)
  • fenerbahçe ve galatasarayın tüm eurocup maçlarını kesin bu kanal veriyor. ancak bu iki takımın deplasman maçlarını eş zamanlı olarak başka kanal da vericek mi, merak konusu..

digitürkte veya kabloluda yayın yapmaması şifreli kanal olduğu anlamına mı geliyor bu kanalın şimdi?

(bkz: beyni bulanmak)
hesabın var mı? giriş yap