aynı isimde "euro truck simulator 2 (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • dorse markası 'krone' ile anlaşmış.
  • bu oyunun yapımcısından, para kazanmış taa çaycısına kadar sesleniyorum.

playstation'da neden yoksunuz olm ? neden daha fazla kazanmak istemiyorsunuz ? sırf sizin yüzünüzden neden pc fiyatlarına baktırıyorsunuz ps4üm varken ?
  • tüm zamanların en iyi tır simulatorüdür.

56 level oldum. 200 küsür tane tırım 50 küsür tane garajım var. istihdam yaratıyorum, işçi bulma kurumları ile dirsek temasındayım ancak gel gelelim son güncellemeden sonra oyunu laptop'ımda tam ekran oynayamıyorum. bilen gören duyan varsa yeşillendirirse garajına bir tır benden.

oyunu açtığımda kara ekran geliyor, ses var fakat görüntü yok.
    laptop'ımda en güncel ekran kartı sürücüleri yüklü.
    c:\users\abc\documents\euro truck simulator 2 klasöründe bulunan config.cfg dosyası içindeki uset r_fullscreen "1" satırını 0 yaparsam oyun açılıyor ancak başlat çubuğu sürekli benimle birlikte.

bir türlü sorunsuz şekilde tam ekran oynayamıyorum. şu an hangi versiyon yüklü bilmiyorum ama tüm versiyonlarda bunu yapıyor. çok üzgünüm yahu. var mı bunun çözümünü bilen?

not: steam ile tabi ki işimiz olmaz.
  • oyunların hepsi zaman öldürmrk kafa dağıtmak içindir gibi bir genelle yapılsa bile zaman öldürmenin ötesine geçen tır kullanmaca simülasyonu
  • türkiye versiyonu olsa atletli mod veya kurufasulyeli mod olabilirdi
  • arada açıp uzun yol yapılası
  • yapımcıları yatıp kalkıp bu simulasyon üzerinde çalışıyor. ekip büyük, hal böyle olunca bazı eksiklikleri bir ets kullaıncısı olarak tamamlamarını bekliyor insan...
    neler bu eksiklikler.
    -belkide göze en batanı ''hava koşulları'' dört mevsim yaz :) sadece yağmur var. sis nerede ? kar nerede ? buz nerede ? vs vs
    -trailer ve çekici arasında ki bağlantı kabloları.. zormu yapmak...
    -yapay zeka trafik... facia
    -motor sesleri... gerceği ile alakası olmayan sesler

vsvs..

severek kullanıyoruz... 150 level scania s500 şöferi
  • filoma kattığım yeni 2 aracım ile avrupa şirketlerinin ve rus hatunların vazgeçilmezi olduğum oyun.

otobanda sürekli rus hatunlarının selektör ve kornalarına maruz kalıyorum. kaptırmış 30 ton yükümle giderken, benim olduğumu anlayan hatun selektör yapa yapa geliyor. üzerimde sürekli siyah kamyoncu atleti, full modifiye aracım ve ağzımda puro ile direksiyon salladığım için ile tanınmamam mümkün değil. havalı korna ile karşılık verip bütün rus heriflerinin -cyka blyat- laflarını işiterek ilerliyorum*.

araçlarımın seksi fotoğrafları için tıklayın;
    scania
    iveco

şunu da eklemek istiyorum. bu oyun tek başına evet şahane, şirket şahane işler çıkıyor hepsine eyvallah ama harita modları, araç modları, modifiye paketleri bir dünya ıvır zıvır için zaman harcayıp, şirketin yaptıklarının üzerinde bir şeyler yapıp paylaşan insanlar sayesinde bu oyun daha da çekilir, oynanılabilir oluyor.
  • geçen dresden'e erik taşıyorum, yağmurlu bir almanya gecesi kafam hafif dumanlı, kırmızı tuborgumu yeni açmışım. radyoda bir anda arif sağ - yol ver dağlar çalmaya başladı. içimi gereksiz bir hüzün kapladı. arabayı aldım cruise controla sabitledim hızımı 80'e. sağda solda sigara ararken bi bakmışım dresden merkeze gelmişiz, çevirmeye girip hız cezasını bi yedim. kafam attı, kenara çekip bir sigara daha yaktım. neyse dedim cn dr olur böyle mala gelmesin, bu dünyanın bütün yükünü sen mi çekeceksin falan diyorum kendime. oturdum tekrar koltuğa verdim sola sinyalimi usul usul çıkacağım yola, bir tane orospu çocuğu otobüs geldi arkadan benim dorseye vurdu. ulan orospu çocuğu şehir içi hız sınırı 50, şerefsizim 100 ile gidiyordu geldiğini bile göremedim. neyse dorseye koymasıyla bütün dresden eriklere boğuldu. amca oğlunu bekledim 2 saat yerlerden erik topladık. mal sahibi maaşın yarısını kesti, bankanın borç ödemesi yakın. sokayım böyle oyuna.
  • beyond the baltic sea dlc'si duyurulmuş oyun.

http://www.volhek.com/…-baltic-sea-dlcsi-duyuruldu/
hesabın var mı? giriş yap