şükela:  tümü | bugün soru sor
92 entry daha
 • normal sezonun bitmesine 4 hafta kala iki takımımız açısından da iyi haberler var. fenerbahçe barcelona'yı yenerek, cska'nın kaybettiği haftada farkı tekrar 2 maça çıkardı ve normal sezonu birinci bitirme konusunda çok büyük avantaj sahibi. yanı sıra bu maç saha avantajı kovalayan efes'in de barcelona ile araya 2 maç fark koymasını sağladı. yalnız son 4 haftada 6-10 sıralaması çok şeye gebe. f4 evsahibi baskonia, fikstür avantajını iyi kullanarak kendini ilk sekizin içine atarken bayern zor fikstürden olumsuz etkilendi ve onlar için işler iyice zorlaştı. baskonia in, bayern out. milano ha düştü ha düşecek diye diye playoff kapısına geldi ama kalan maçları kabus gibi. sırasıyla real(d), pao, fener ve efes(d) ile oynayacaklar. zor iş. asıl bomba ise oly-pao-maccabi arasında. bu takımların en az biri,belki de ikisi dışarıda kalacak o kesin. oly için fikstür gayet elverişli. onlar muhtemelen içeride kalacak ama ezeli rakipler pao-maccabi ikilisinin işleri o kadar kolay değil. pao cska'yı yenip büyük avantaj yakalasa da kalan maçları maccabi'den daha zor. ikiliye kalırsa da avantaj israillilerde.
 • sanıldığı gibi sponsorların çoğu türk değildir. tadım, nesine ve sek gibi markaları tv yayınında görünce, diğer ülke televizyonlarında da böyle sanıyoruz.

  türkiye: https://s1.eksiup.com/01270e6ae800.png
  israil: https://s2.eksiup.com/81e728de2153.png
  ispanya: https://s3.eksiup.com/6e9b3c822531.png
 • cska'nın iyice ağzımızın tadını kaçırdığı sezon. eskiden her sezon evlerinde yalnızca bize yenilirlerdi. bu sezon dün akşamki panathinaikos maçıyla birlikte -diğeri maccabi- şimdiden iki kere yenilmiş durumdalar. o işi tek başaran takım olma ayrıcalığımızı elimizden aldırlar resmen.

  neyse, sıra numaramızı aldık cska maçını bekliyoruz. *
8 entry daha