şükela:  tümü | bugün
  • geçen yıl jordi bertomeu* zaten bunun sinyallerini vermişti. önce lig tv ekibiyle fenerbahçe'nin bir maç önü röportajında yaklaşık 20-25 dk sohbeti esnasında tekrar burda bir şeyler yapacağız, " f4 tekrar istanbul'da neden olmasın " gibi cümleler kurmuştu.

daha sonra ise fiba euroleague sürtüşmesinde fiba'ya mesaj vermek adına bak senin* ülkende toplanıyorum mesajıyla yine ülker arena'da geniş çaplı euroleague toplantısı yapılmıştı.

fenerbahçe'nin son dönemde yaptığı yatırım ve obradovic sayesindeki prestijde eklenince ülker arena'da bir f4 gayet normal oluyor.

haber kaynağı gerçek gibi. umuyorum gerçekleşir ve umuyorum kupayı obradovic'in ellerinde 13.500 taraftarla beraber alabiliriz.
  • trendbasket'in haberine göre istanbul'da oynanacaktır.
  • istanbul'da olacağı resmen açıklanmadan umutlanmak istemesem de eğer olursa en az 2 takımla katılıp kupayı bir türk takımının kaldırdığını görmeyi umduğum organizasyon.
  • hazır istanbul'da oynanacakken 4 takımla katılıp kupayı garantilememiz gereken organizasyon.
  • dün çıkan bir dedikoduya göre, 2017 'de organizasyonun nerede düzenleneceği bu hafta içinde açıklanacakmış. ancak bahsi geçen en güçlü aday ise gerçekten çok ilginç. rotterdam

rotterdam'da bu tür bir organizasyonu kaldırabilecek bir arena var mıdır? bilenler yeşillendiriversin bir zahmet

edit: ahoy diye bir spor kompleksi varmış. yaklaşık 15000 kapasiteli... yeşillendirenlere teşekkürler.
    edit 2: istanbul resmileşti, nihayet!
  • sinan erdem spor salonu'nda oynanacaktır.
  • galiba o kupa buraya geliyor.

link
  • istanbul'da yapılacaktır.
  • istanbul'da yapılacağından dolayı kupayı fenerbahçe'ye verecekler. madrid'de aynısı oldu. bence hiç de iyi değil. gönül, kupanın paris'de, lizbon' da falan alınmasını isterdi. şimdi sırf istanbul olduğu için almış gibi olacak.

tanım: fenerbahçe iki yıldır kazanamıyor. biz bi bok yedik geçen sene, bari bu yıl fenere verelim denilen organizasyon. ama hali hazırda her yerde kupa alabilecek takimken sırf şaibe olsun diye de istanbul çıkmış olabilir.