şükela:  tümü | bugün
  • ispanya'nın vitoria-gasteiz isimli şehrinde gerçekleştirileceği açıklanmış olan organizasyondur.

vitoria, bu sene fenerbahçe doğuş'un çeyrek finalde elediği baskonia'nın şehri. ateşli bir taraftar grubu var ve köklü bir basketbol geçmişine sahipler. saski baskonia, daha önce tau ceramica ve caja laboral sponsor isimleriyle tanınan basketbol kulübü.

vitoria ispanya'nın kuzeyinde bask bölgesinde bilbao'ya yakın bir şehir. şimdiden bilet alacaklar bilbao'ya da bilet alabilirler yani.

umarım fenerbahçe doğuş da 5. kez üst üste final four yaparak vitoria'da olur. fenerbahçe olarak ilk final four tecrübemiz de 2015 yılında ispanya'da madrid'de olmuştu. kadroya bir iki yerinde takviyeyle ispanya'da kupa kaldırmak çok keyifli olacaktır.

edit: büyük bir sürpriz olmazsa final four ilk maçları aşağıdaki şekilde olacaktır:

fenerbahçe - efes/barcelona
    cska - real
  • ispanya’nın vitoria-gasteiz şehrindeki 15 bin kişi kapasiteli fernando buesa arena'da yapılacak olan final.

fenerbahçemizin zeljko obradovic önderliğinde ali koç başkanlığında katılmasını ve ikinci kez kupayı kaldırmasını dilerim.
  • dunyanin en guzel takiminin ust uste oynayacagi 5. final4 olacak finaller. madrid, berlin, istanbul ve belgrad'dan sonra yine ayni ekiple ve yerinde izleyecegim, sonrasinda gunlerce kisik sese mahkum olacagim maclar.
  • vee anadolu efes'le beraber iki takımımız final four'da. mükemmel bir durum. mutluyuz, heyecanlıyız.
  • türk basketbolu için harikulade bir final four yılı. umuyorum ki bir gün final maçında da iki türk takımını göreceğiz.
  • tahminlerim fener ve real final yapar finalde real tokatlar efeste 3. olur .
  • bu sene 4. tamamlayacağımız organizasyon. canları sağolsun

not: obra
  • ulan oğlum o kadar entari düzüyorsunuz ama tarih bilgisi yok.
    benim gibi futbol manyağı bir adam gidiyor tarihleri yazıyor, olacak iş mi bu?*

17-19 mayıs 2019 tarihleri arasında oynanacak f4 finalleri.
    17 mayıs 2019 fenerbahçe-efes
    17 mayıs 2019 real-cska

19 mayıs 2019 final. 3.lük maçı ne zaman bilmiyorum.

attığın 3'lük olsun fenerbahçem! obra ve tecrübe varken yine de fenerbahçe'yi bir adım önde görüyorum final için. final ne olur bilemem.

not: tarihlerde yamuluyorsam düzeltin.
  • bu senenin favorisi bence hep real madrid oldu. fenerbahcenin kusursuz oyununa ragmen. şimdi sakatlıklarla başı dertte olan fenerbahce beko buraların takımı olmasından dolayı yine favoridir ama anadolu efes finale çıkarsa kupayı da alacaktır. tabi micic ve larkinin bu formlarından düşmemesi lazım. olası bi real fener finalinden çok umutlu değilim çünkü laso fenerbahcenin guardlarının zaafiyetini çok iyi kullanıyor. cska nın finale çıkması büyük süpriz olur benim için.
    tahmin:
    anadolu efes-fenerbahce beko :anadolu efes uz.
    real madrid-cska moskov :real madrid +10
    final: anadolu efes-real madrid: anadolu efes(larkin 20 sayi micic 10 asist)
  • istanbul’da nerelerde dev ekran kurulacak bilen varsın yeşillendirsin lütfen.
1 entry daha