şükela:  tümü | bugün
 • oldukca genis bilgi veren ve ivir zivirla ugrasmayan haber kanali. bazen turkiye'deki oradan seyretmek daha rahat oluyor.
 • mükemmel ve tarafsız bir haber kanalı... gayet objektifler... ağırlıkla avrupa ülkeleri ve avrupa birliği ile ilgili haberler verseler de dünya haberlerine de uzak değiller... ekonomi, spor, sanat, yaşam vs... her türlü haberi sıkılmadan size aktarır... haa bi de no comment olayı var tabii... işte bu anlatılmaz, izlemek lazım gelir...
 • 7 farklı dilde yayın yapan haber kanalı... ingilizce, fransızca, almanca, italyanca, ispanyolca, portekizce, rusça ve ayrıca orjinal kayıt sesi ile yani görüntünün üstüne konuşulmamış şekli ile yayın yapmakta... bazen rai kanalı euronews' un italyanca yayınını seçip sabahları yayınlamaktadır...
 • inanılmaz taraflı ve çalışanlarının türkiye'den nefret ettiklerini düşündürten haber kanalı. ne zaman istanbul ya da türkiye içerikli bir haber verilse fonda fatih semtinin güzide insanları* olan peçeli, kara çarşaflı kadınlarla çember sakallı yüzü ustura görmemiş heriflerin görüntüleri geçiyor ve avrupa'ya verilen istanbul imajı iran'dan farklı bir yer olmadığı mesajıyla bütünleşiyor.
 • eurocentric haber kanali.
 • eskiden kablolu tv de yeri olan sonraysa yerinde yeller esen turkiye haberlerini bu sefer ne yumurtlayacaklar diye ilgiyle izledigim avrupa birliginin haber kanali gibi gozuken haber kanalidir yalniz turkiye konusunda kendilerinin de kafalarinin karismis oldugunu dusunmekteyim cunku uzun bir sure turkiye yi fatih ve mahmutbey cevresinden cekilmis goruntulerle klasik bir tutucu ortadogu ulkesi olarak tanitirken helsinki zirvesinde adaylik statusu verildikten sonra birden nisantasi ve antalya goruntulerini kullanmaya baslamislardi, esasinda turkiye yine ayni turkiyedir degisen tek sey turkiyeyi nasil lanse etmek istedikleridir.
 • su aralar internet sitesi forumlarinda turkiye tam uye mi olmali imtiyazli uye mi, "have your say" turunden konularin acildigi ve icininde irkciliga yakin bir cok gorusle dolduruldugu kanaldir. ermeni soykirimini politik olarak kullanan kesim yine ortaliga cikmis ve forum sayfalarini yine isgal etmislerdir. artik yaptiklari tarihi tartismaktan cok dupe duz siyasi propogandaya giriyor.
 • türkiye'deki bombalama haberlerini türk televizyonlarından da önce, üstelik
  birinci haber olarak verme alışkanlığına sahiptir.
 • kablolu tv den sakıncalı bulunduğu için çıkarıldığı söyleniyor. ama türk milleti şu sıralar bu medyanın yunan adalarını türk adası olarak göstermiş olmasından dolayı göbek atmakla meşgulmüş. yunanlılar da milletçe çatır çatır çatlıyormuş; heralde yunan hükümeti zamanında önlem alıp yayından kaldırmadığına çok pişman şu günlerde.

  ne kanal be, düne kadar beni bölüyordu, ama yarın taze türk adamızda villa yaptırcam sayesinde.

  (bkz: ege denizi ve adaların tamamını türkiye'ye verdi)

  (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…&date=01.03.2008&ver=53)
 • eurosport'un 2008 pekin olimpiyatları yayınları sırasında denk geldiğim son(?) reklamıyla beni benden almış haber kanalıdır. muhtemelen daha önceden de yayınlanıyordur ama ben yeni denk geldim, çok beğendim, tebrik ederim, zaten takip etmeye gönüllüydüm, iyice tav oldum, kazandın beni euronews, adamım.

  ilgilenenler için reklamı şimdi anlatmak da isterdim fakat en az 1 kez daha seyretmem gerektiğine inandığım için sonra ekelerim ya da başkası eklesin, daha da dikkat çeksin. reklamın mesajını da tam olarak aldığımı belirtmek isterim sözlük, sevgiler diler, küçüklerin gözlerinden öperim.