• eurosport'un türk spikerleri sayesinde nedeni anlaşılmadan saatlerce yapılabilen aktivite. ayrıca parkurlardaki manzaralar süper. spikerlerin muhabbetleri samimi ve raad. izleyicilerin tanımadıkları isimlerden bahsederek program sunuyorlar. "a necla şimdi mesaj attı mitokondriyal dnaymış" gibi. zaten yarıştaki elemanlar son derece kendi aleminde gidiyorlar işte güzel güzel yollardan. en fazla işte dalıp birbirlerine sürttürüyorlar tekerlerini biri düşerse çat araç yaklaşıyo yeni bisikletini veriyo sırtına vurup "yardır olm" diyor. bisikletlerin kalitesi göz yaşartıyor. ne biçim hayatlar var len.
  • insanı rahatlatan aktivitelerdendir. spikerlerin sakin ses tonları ve yarışın güzel bir tempoda devam etmesi kafanızı boşaltmanız için birebirdir.
  • kış sporlarını izlemek daha keyiflidir.
  • berkem ceylan, emre gürkaynak, caner eler, sarper günsal gibi nitelikli anlatıcılar sayesinde oldukça keyifli ve bilgilendirici bir aktivitedir, özellikle büyük turların tadı bambaşkadır.
  • anlatan abiler sayesinde izlediğim aktivite. bisikletle zerre alakam yok, bir de anlasam, sevsem iyice müptelası olacağım.
  • kış sporlarını izlemek daha keyifli değildir. kişisel fikrim.
  • müthiş keyiflidir.
    spikerler zaten müthiş. adamlar işi biliyor ve parkurlara dair her şeyi araştırmışlar. güzel güzel bisikletleri izlerken çok kaliteli bir sohbeti de duyuyor, yeni şeyler öğrenip biraz da diğer spor kanallarındaki futbol yorumlarını hatırlayıp üzülüyorsun.

herkese önermeli.

not: tour de france bitti. yakında eurosport'ta yayınlanacak turlar hakkında bilgisi olan varsa mesaj atarsa sevinirim.

edit: çok mesaj geldi vuelta diye. evet vuelta 20 ağustos'ta. arada var mı diye sormuştum ama çok bir şey yokmuş. yine de herkese teşekkürler.
  • 2008'den beri severek yaptığım aktivitedir... temmuz ayı tur ayıdır benim için, tour de france'ın dağlık etabı varsa hiç bir güç beni evden çıkaramaz!
  • benim o, medeniyete saygımdan, ama hep dopingli godoşlar....
  • bisiklet yarışını değil de o güzel ortamları ve doğayı seyretmek için kanal değistirmem genellikle. oralarda yaşadığımı ve o insanlardan biri olduğumu hayal ederim ne zaman bisiklet yarışlarına denk gelsem.
hesabın var mı? giriş yap