• ps4'ü boşuna alan kişi beyanı.

edit: başlık başa

edit 2 : işbu entry başlık sahibinin yazdığı hikayede ps4'e hiç yer vermemesi üzerine yazılmıştır.
  • aaa ben.
  • rus hatundan sonrasını okumadığım başlık.
  • ev araba var diye çalışmak zorunda olmadığını düşündüğün için bir süre sonra ekmeğine sürecek tereyağı dahi alamayacağından: rus hatun gider, netflix ve digitürk üyeliği sonlanır, araba satılıp bir süre daha harçlık yapılır, son olarak ev satılıp kiraya çıkılır. bir süre sonra ya homeless olunur ya da iş bulunur. ikinci seçenekte elimizde işten eve evden işe bir hayat ve ps4 kalır.
  • (bkz: vodka)’siz larisa , oynanmayan ps4 den farkı yoktur.
  • malak gibi bir hayat geçirmekten öteye gitmeyen ergen hayali. hayat dışarda sevgili ergen.

edit: zavallı aptal diye mesaj atmış başlığı açan ergen.
    bak sayın ergen, bu söylediklerinin hepsine (karım türk) artı olarak bir de motosiklete sahibim. hayatta en sevdiğim şey ise karımla motosiklete binip şehirden uzaklaşmak. o gelmek istemediği zaman en sevdiğin şey ise tek başıma motosiklete binip şehirden uzaklaşmak. ikisini de yapamıyorsam tek başıma veya arkadaşlarımla bir yerde oturup bir şeyler içmek.

ps4 + dizi + ev olayını yapacak hiç bir şey olmadığı zaman yapıyorum. neyse büyüyünce anlayacaksın ne demek istediğimi.
  • ben içlerinden araba+ps4’ü alabilir miyim
    edit:imla
  • rus hatun ve netflix kalsın.

yerine türk hatun ve mangal girsin.
  • mutluluğun formülünden sadece netflixe sahip olduğumu öğrendiğim başlık.
hesabın var mı? giriş yap