şükela:  tümü | bugün
 • bu başlıkta yer alan duyurulardır.

  kadın ev arkadaşı aramaktayız ama evimiz de yok he:

  merhabalar arkadaşlar.

  iki kadın eve çıkıcaz. evi ayrancı taraflarında aramaktayız. yalnız üçüncümüz eksik. temmuzda kiralamayı düşünüyoruz. eğer üçüncümüzü bulursak ev arama sürecinde de beraber davranabiliriz dedik.

  ben dtcf sosyoloji'de okuyorum diğer arkadaşım da odtü'de sosyoloji okuyor. evde kedi yaşaması tercihimiz değil, ben sigara içiyorum ama arkadaşım içmiyor ve rahatsız oluyor, o yüzden ortak alanlarda sigara içmeyeceğiz.

  alkoldür eve gelen insanlardır, abarmadığı sürece çok da sorun yok. ama final dönemi olur, morali bozuk biri olur, tabi ki dikkat etmek lazım. biz eski arkadaşız. beraber kahvaltı eder, temizlik yapar, hacı şunu da yapıversen ya deriz, alınmayız.

  gelecek arkadaşa pırıl pırıl tertipli düzenli bir ev arkadaşlığı vaadetmesek de, ki arkadaşım ortak alanlarda bunu da vaadediyor ve istiyor sanırım bir noktada ama sonuç ne olur hep beraber göreceğiz, beraber yiyip içmeler, kimi zaman bergen ve müslüm gürses, bazen sosyolojik tahliller, ekseriyetle kaka vaadediyoruz.

  gelecek kişinin ırkçı, cinsiyetçi ve homofobik olmamasını istiyoruz. az çok anlaşırız gibi geliyorsa buyrun konuşalım tanışalım.

  iletişim: mesaj
 • ekşi duyuru’nun yanı sıra faydası olabilecek bir başlık.

  aranızda en formatçıl (!) benim ama şimdi her şeye açılan duyuru başlıkları dururken benim ne eksiğim var? swh