şükela:  tümü | bugün
  • eskişehirdeki am salak üniversiteli abazanların yeni uğraşı. got kadar 1+1 eve temiz düzenli bayan arkadaş arıyorlar. tabi onların ki de bi umut da bu kadar da kotu umut edilmez ki be allahın barzosu. eskişehir.net e giriyorsun yanına çıkacak ev arkadaşı arıyorsun ilanların erkek kullanıcıların gonderdiklerinin yüzde 70 i bu şekilde. mail adresini kopyalayıp facebooktan bi kontrol çekiyorsun hooop araba ile poz vermiş kot ceketli keko karşında.

bu arada eskişehir de üniversite caddesi civarı ev arıyorum hacılar el atarım yardım ederim diyen varsa yeşillendirsin.
  • http://www.evarkadasim.asia/…umadan-aramayiniz.html

adam makale yazmış lan:
    "ilanımı sonuna kadar okumadan kesinlikle aramayınız 0,5,3,9,2,3,8,2,0,',' kira yok ücretsiz istanbuldaki eşyalı evime gerçekten eve ihtiyacı olan darda zorda mağdur olan seviyeli saygılı dürüst içinde allah korkusu olan yalansız çıkarsız olan varlığıda yokluğuda bilen türk yada yabancı bayan arkadaş arıyorum@@@@@@@ merhaba ismim murat özbey ilanımı sonuna kadar okumakla hiç bir şey kaybetmezsiniz aramadan önce tanıtıcı mesaj atın adınız yaşınız şuan hangi semttesiniz kiminle nerde kalıyorsunuz ve durumunuz nedir darda zordamısınız beni bilgilendirin yanıma gelecek bayan dan hiç bir konuda bir beklentim asla yoktur benim için kalpten dua etsin allah razı olsun desin yeterli bu ilan allah rızası için darda zorda mağdur olan gerçekten eve ihtiyacı olan insanlar için geçerlidir istediğiniz saatte araya bilirsiniz sorun olmaz şimdi eşyalı evime gerçekten eve ihtiyacı olan darda zorda mağdur olan seviyeli saygılı dürüst yalansız çıkarsız varlığıda yokluğuda bilen bayan arkadaş arıyorum evin kira su elektirik yiyecek vs tüm masrafları bana aittir gelecek bayan çalışmıyorsa sorun yok çalışıyorsada kendi parası kendine aittir asla uzatmayın eve bir şeylerde almayın kabul etmem bir erkek olarak kendime yakıştıramam varsa bir lokma ekmeğimiz paylaşmaya hazırım gerekirse lokmamı veririm ben aç kalırım yeterki yalansız çıkarsız bir bayan olsun lütfen çok rica ediyorum macera arayanlar üç bes gün orda burda kalanlar aynı anda üç beş ilanı arayanlar geliyorum deyipte gelmeyenler kararsızz insanlar insanların iyiliğini su istimal edenler insanları kullanıp kullanıpta çekip gidenler her önüne gelenin koynuna giripte insanları dolandıranlar midesi geniş olan insanlar ve geldikten sonra çevresindeki insanlara uyupta üç beş gün kalıpta çekip gidenler hayatında birileri olanlar çevresinde onu yönlendirenler olanlar bu tarz insanlar kesinlikle aramasın bu tarz insanlar yüzünden nerdeyse kendim sokağa düşücektim hiç bir beklentim olmadığı halde hiç bir hatam olmadığı halde insanların benim iyiliğimi duygusallığımı kullanıp yalanla dolanla sokaktayım kimsem yok açım deyipte yalanla dolanla gelip beni kullanıp kullanıp giden insanlardan bıktım artık düşmez kalkmaz bir allahtır unutmayalım yokmu allahım bu dünyada düzgün bir insan yokmu bu son kez ilan verişim bu ev arkadaşlığındaki tek amaç allah rızası için darda zorda mağdur olann bir insana kapı açmak elinden tutmak ayaklarının üzerinde durmasında yardımcı olmak en önemlisi hayır dua sını almaktır evim sakin sessiz bir ortamdadır sıfır binanır doğal gazlıdır gerçekten dardaysan zordaysan elinden tutacak sahip çıkıcak birini arıyorsan gel sessiz sakin bir ortamda mutlu huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorsan gel allahıma bin şükürler olsunki ahım sahım bir evim ahım sahım bir eşyam olmasada sonuçta bir evim eşyam yiyecek rızkım var allahıma şükürler olsunki niye darda zorda olan bir insan bunlardan nasiplenmesin niye hayır duası etmesin bana bu arada evime gelenim gidenim hiç yoktur ve gelecek bayanın özel yaşantısıda beni hiç ilgilendirmez sigara içki içiyorsada saygı duyarım benim için önemli olan tek ricam kim olursan ol ne olursan ol ama yalansızz biri ol ve edepli namusuna düşkün biri ol benim için önemli olan bunlar ve ben her kelimemin arkasındayımdır bu evin içinde bir arkadaş bir dostt bir abi bir bacı olarak yaşayalım mutlu huzurlu olalım özellikle sunu söylemek istiyorum ben kendime ne bir hayat arkadaşı ne bir sevgili ne bir günü birlik ilişki asla ama asla aramıyorum ve 10 dakikalık bir zevk içinde kendini bozacak bir erkekde değilim allahım da göstermesin bu dünyada kalpten ölümüne sevecek sevgisine sahip çıkıcak tek kişiye ait olucak bir insan yok onun için sevgi olmayann yerde ben asla bir şey yaşamam allaha yakın bana uzak olsunlar ve ben karşımdaki insandan ne kadarr hoşlansamda ilgi duysamda sevmeye başlasamda asla karşımdaki insana söyleyemem çekinirim hep karşı taraftan beklerim ilk önce çok utangacımdır kimseye içimdekileri anlatamam ve yanaşamam insan gibi insan olan darda zorda mağdur olan seviyeli saygılı dürüst yalansız çıkarsız varlığıda yokluğuda bilen edepli namusuna düşkün içinde allah korkusu olan bir bayan la o bayan dan hiç bir konuda bir beklentim olmaksızın evimi ekmeğimi paylaşmak istiyorum bir lokma ekmeği paylaşıpta mutlu huzurlu yaşamak isteyen bayan varsa o bayan kalmak istediği sürece bende yaşadığım sürece her konuda her zaman yanında olurum bu evin içinde herkezin odasının kapısı açık yatılıyor çünkü bu evde asla ve asla kimse kimseye terbiyesiz lik yapmaz yapamazda gelecek bayanın odası kendi odası olucak o odanın kapısıda herzaman açıktır kısacası bu evde mutluluk huzur olmalı güven olmalı kimse kimseye terbiyesizlik yapmamalı odasının kapısı açık bile olsa kimse asla yan gözle bile bakmaz bakamaz allah için bu şekilde yaşanmalı allaha şükür etmeli insan herşey mutlu huzurlu yaşamak içindir herzaman internete girmiyorum meil atarsanız okuyamayabilirim onun için telimden ulaşınız lütfen allahım hepimize hayırlı insanlar nasip eğlesin allahım kimseye dert zeval vermesin mutluluk huzur versin allahıma emanet olunuz"
    sorarlar adama. allah rızası içinse niye erkek almıyorsun eve, allah kadınlara yardım edin mi diyor.

edit:fatihte ev arkadaşı arıyorum.
    çapaya yakın, bu adam gibi allah rızası için arıyorum.
    (bkz: swh)
    yüksek lisans öğrencisiyim istanbul üniversitesinde... sigara kullanmıyorum, uyumlu biriyim, vs .
    detaylar için yeşillendirebilirsiniz.
    erkeğim bu arada.
  • noktalama işaretinden bi haber olan şahsın verdiği ilan. kusura bakmasın sonuna kadar okuyamadım, nefesim yetmedi.
  • adam abazanlıktan manas destanını yeniden yazmış amk.
  • şu kısmıyla özellikle yaran ilan:
    "gelecek bayanın odası kendi odası olucak o odanın kapısıda herzaman açıktır kısacası bu evde mutluluk huzur olmalı güven olmalı kimse kimseye terbiyesizlik yapmamalı odasının kapısı açık bile olsa kimse asla yan gözle bile bakmaz bakamaz allah için bu şekilde "
    adamın allah'ın adını bu kadar kullanması bana iğrenç geldi gerçekten.
  • kız olarak ev bulmanın ne kadar kolay olduğunu hatırlatmanın yanı sıra kız olarak taciz edilmeden yaşamanın zorluğunu da hatırlatan süpersonik ilanlar.
  • ıstanbulda uzun sure yanina cikacak arkadas aradigimdan bolca karsilastim kendileriyle. eve bakiyorsun tamam, kira ok, bayan arkadas ariyormus hah o da tamam, isme bi geliosun aha yine mi seklinde dumur oluveriyorsun. yahu nedir bu ukalalik. erkek erkege kalinca ne oluyor, bari ev arkadasi ariyorum diye ilan ver, cinsiyet farketmez falan de. not duserler bi de bazilari; erkekler kesinlikle aramasin diye.
  • 17 kere allah demiş!
  • abazanlıktan dolayı mevlana felsefesini zorlayan kişi. yazdığı "makale"nin kamuflajlı kısımlarını çıkarınca, "odasının kapısını açık bırakarak kendisiyle aynı evde kalmayı kabul edecek bir bayan" aradığı anlaşılıyor.