• gece gece ağzıma sıçmış hikayedir. oğlum gerçek veya değil yazmayın şöyle ya sevgilisi olan adamın kalbinde iniyor.

sikeyim böyle ülkeyi herkes sapık herkes sekse aç bu ne lan bu ne.
  • uydurma bir hikaye değilse gerçekten üzücü ve garip bir hadise. hukuki yollar aklıma geldi direkt, bilemedim ne kadar doğruluk payı var bu hikayenin...

özet geçiyorum*: üniversitede aşk,babasının işleri kötüleştikten sonra evde beslenmeye başlanan bölüm birincisi bir tecavüzcü, 3.sınıfta çocuk haberi, evlilik-iş bulma, seneler geçer, adam video tehditlerini görür, silaha sarınılır, her şey film şeridi gibi geçer, adam bayılır sonra ayılır, kadın yok. üzüntü, üzüntü...

edit: novemba, başka bir entry'si üzerinden (bkz: #48718567) kurgu olduğuna beni inandırdı.

o yüzden hikayeye yorumum: (bkz: yaşından başından utan)(bkz: bre işsiz pezeveng)*
  • "silahımı kutusundan çıkardım."'dan sonrası okumadığım hikaye.

silah kaç ekrandı kardeş? 37?
  • gerçekliğine inanmadığım hadise. böyle bir olay gerçek olsa bunu sözlüğe bu kadar düzgün cümlelerle yazamaz anlatamaz insan. gerçek olamaz.. olmasın...
  • "kırdırdığım mail adresine bir video daha geldi. aman allahım! arkadaşım bu sefer sprey sıkıp beni sikiyor!"
    olarak bitmesi gereken kurgu.
  • bu tur seyler yapmamaliyiz.
  • tam olarak özet geçiyorum (bkz: acıma yetime döner koyar götüne)
  • aynı yazardan benzer bir hikaye için (bkz: #28695518) yalnız olaylar hep aynı minvalde hamile kalan sevgili onu siken en yakın arkadaş.

edit: özelden mesaj atmış arkadaş "2 farklı sevgilimi 2 farklı arkadaşımla yatağımda bastım ondan." demiş

(bkz: #25327032) (bkz: #28682166) birde bunlar var tamam dediğin gibi hepsini doğru kabul edelimde o zaman sendeki boynuz geyikte yok be arkadaş
  • kendime geldiğimde sevgilim yoktu. oğlum sandığım çocuk yoktu. silah yoktu. bilgisayar yoktu. açıkta kalan götümü örtüp uykuya kaldığım yerden devam ettim...

şeklinde sonlanan hikaye
  • ...her öğrenci evindeki rutin nesne olan silahı alıp camdan başımı dışarı çıkarıp çılgınlar gibi gökyüzüne bir sarjor mermiyi boşaltım..

meğer uçuşan mermilerden birisi çatıdan aşağıya inen komandoya isabet etmiş.. ardından eve roket atamaları ile bayılmam bir oldu..

sonra da finaller mezuniyet filan.. şimdi de alese hazırlanıyorum...
hesabın var mı? giriş yap