şükela:  tümü | bugün
  • değişik bir duygudur bu. çalışasın gelmez ama akşam eve dönecek olmayı düşünmek bile bir huzursuzluk. garip bir ruh hali.
  • dünyanın en garip durumu işten nefret edersin ama evde durmak da ağır gelir.miskinlik yapmak zerre kadar tat vermez çünkü mutsuzsundur.işe gidersin eve gitmeyi iple çekersin sonra yine aynı döngü.olmaz olsun böyle düzen
  • bana iyi gelen ruh halidir.
    işimi o kadar çok seviyorum ki çalışırken rehabilite oluyorum diyebilirim. mutsuz olduğumda, canım sıkıldığında genelde çalışırım. ofisteysem eve gidesim gelmez kendime iş çıkartırım.
  • son yılların en büyük handikapı kadın dırdırı olarak tescillenmelidir. bir gün önce kafan rahat oh mis bir gün sonra en iyisi işe erken gideyim dersin. eskiden işe gelen ustaya diğer arkadaşları hanım evdem mi kovdu derlerdi. şimdilerde evden kendin kaçmak istiyorsun. mutsuzluk geçicidir, paraya kıyıp hanıma küçük sürprizler yapın.
  • ev hayatını işe taşıyarak iş arkadaşlarını da mutsuz eder bazıları. işi eve, evi işe getirmemeyi öğrenin artık.
  • öğrencilikte sık karşılaştığımız öğretmen fırçası örnek verilebilir. bir gün önce can ciğer olduğumuz öğretmen ertesi günü barut gibi olabiliyordu, anlam veremiyorduk.