şükela:  tümü | bugün
  • samsun province şartlarında 120-200tl arası değişen illegal bir fiyatlandırmadır. ayrıca işini iyi ve zamanında yapan birisine 20 yıldır rastlanmamıştır
  • istanbulda 1+1 evim için 150 tl’dir. ilk 1-2 hafta iyi sonrasında temizlik kalitesi düşüyor.
  • 0

evet hem cimri hem domestiğim.
  • mersin'de 2+1 bekar evime haftalık temizlikçi almaya başladım. 60 tl. / yarım gün
    çok memnunum. eve kadın eli değince bi başka oluyor.
  • hem colin farrell gibi sıfata sahip ol hem de parasıyla gelip klozetini ciflesinler yok artık amk.
  • varşova saatlik 20 zlt bütün işleri yapıyor. (ütü,çamaşır, yemek) ortalama 4-5 saatte bitiyor işi.
  • (bkz: roomba)
  • (bkz: kölelik)
  • balıkesir 150tl + yemek + evine bırakma. 3+1 ev
  • sakarya ve ilçeleri. 9-18:00 arası 150 tl.

içime sinen birine de henüz rastlamadım. canı sıkılan bu işe girişiyor. ilk bir ikisi fena değil, sonraki gelişlerde performans net düşüyor.

kahve sigara keyif insanıyım. ellerimle kahve de yaparım gelen kişiye ama genelde suistimal ve bol bol sigara molalari ile bölünüyor bir süre sonra. yemeğini ye, kahveni iç, helal olsun lakin iş güzel olsa keşke.

"bacaklarım ağrıyor yer beziyle silemem viledayla yapayım" diyen bile duydum. "e benim de belim ağrıyor seni o yüzden çağırıyorum. ikimiz de oturalım, 3. birini çağıralım ne dersin?" demeye adam lazım ama yüzüm yumuşak. "canın sağolsun ablacim" deyip geçiyorum.

eleştirilerin fiyatla ilgisi yok. 200 de olsa hak ediyorlar, yeter ki işine saygı duysun, düzgün yapsın.