şükela:  tümü | bugün
  • yakında yaşadığım evin içerisinde kendimi streçleyip gezmeme neden olacak eylemdir..

şayet böyle temizlik aşığı insanlarla yaşıyorsanız çorap altlarınıza beyazdır..

sevdiğiniz o tişört beyaz lekeler almıştır,

yeni aldığın siyah gömleğin beyazlamış,

mavi kot pantolonun paçaları beyazlamıştır..

beyaz tişörtün yırtılmıştır,

siyah kotunun popo kısmı solmuştur..

sevgili suserler lütfen şu nalet şeyin kullanılmamasıyla ilgili bana içerik üretin!

ulan ben beyazlıyorum!
  • çamaşır suyu değil de sirke kullanalı çok uzun zaman oluyor . tavsiye edilir .hem evin kötü enerjisini alır hem kimyasal madde içermez hem de sağlığınızı bozmaz.
  • keş olmak
  • burun tiryakisiyim ben. bi kokusunu alsam yetiyo.

yalan dünya - servet hn.

temizliktir hipo. gerçekten de evde kokusu varsa hafiften, insanın içi açılıyor.
  • evinizin en güçlü dezenfektanlardan biriyle temizliğini sağlamaktır.
  • astımım olmasına rağmen çamaşır suyu kullanmazsam sanki temiz olmuyor hissi yüzünden boca ederek kullanıyorum.
  • sürekli kullanımı halinde en başta solunum yollarıyla ilgili hastalıklarla -koah gibi- sebep olduğu bilinmektedir. kanserojen etkileri olduğu da söylenir. ama derin araştırma ya yapılmaz ya da bilinçli olarak fazla tema yapılmaz. başka temizlik ilaçlarıyla karıştırarak insanlar kendilerini yavaş yavaş zehirlerler bu meretle.
    uzak durulmalıdır.
  • sirke kullanılarak daha sağlıklı bir çözüm elde edilebilir.
  • evinizi temizlemek adı altında çeşit çeşit kimyasallarla kaplamaktır.
    kimyasal ürünleri evimden çıkardığımdan beri evim daha hijyenik.
    o pis kokulu kimyasal çamaşır suyu yerine sirke karbonat limon ve boraks çok daha iyi çözümler barındırıyor.
    kullandığınız limonları çöpe atmayıp bir kavanozda biriktirip bununla sirke yaptığınızda hem hoş kokulu bir temizlik ürünü elde edebilirsiniz hem de doğaya zarar vermezsiniz.

çamaşır suyu vb kimyasal ürünler klozetten ve lavabolardan döküldüğünde sularımızı kirletiyor toprağımıza kimyasal kalıntılar ekleniyor.

kapitalizmin bize sunduğu çamaşır suyu&temizlik algısını çok şeytani buluyorum.

yoksa kim evini adını bile bilmediği asitli kimyasal türevleriyle ovsun ki.

evine soktuğu kimyasallarla geçmeyen öksürük kronik baş ağrısı alerjik astım gibi ömür boyu ilaç sektörüne köle olsun. sisteme çalışsın çalıştığını bu kapitalist sisteme aktarsın.
    oldukça şeytani.
  • maalesef sirke ile filan sağlıklı bir çözüm elde edemezsiniz. yani size sağlıklıdır sirke ancak bakterilerin bir çoğuna da sağlıklıdır. etkisi hiç yok değildir ancak sınırlıdır. antibakteriyel olarak kayıtlı bir madde değildir sirke.

he çamaşır suyu kullanın da demiyorum ama başka çözümler bulunabilir.