şükela:  tümü | bugün
  • 27 ocak 1982 doğumlu yunan sandalye hakemi.. mariana alves ve allison lang ile birlikte itf tarafından verilen "altın sertifika" sahibi bayan hakemlerden.. 16 yaşında çizgi hakemi olarak başlamış kariyerine.. güzeldir..
  • us open 2011 wta finali serena williams - sam stosur maçının hakemidir. ilk seti stosur almış, 2. setin ilk oyununda serena servis kullanmaktadır. stosur servis kırma puanı yakalamıştır. işte bu puan oynanırken stosur zor durumda topa vurmak üzereyken, serena rakibinin konsantrasyonunu bozacak şekilde bir çığlık atar, stosur topu karşılayamaz ve puanı serena kazanır. eva asderaki; bir grand slam finalinde, dünyanın en büyük tenis kortunda, tenisin gelmiş geçmiş en büyük süper starlarından serena'nın kendi ülkesinde, 23.000 seyircisi önünde puanı iptal eder ve stosur'a verir. böylece stosur servis kırar ve 2. sette de öne geçer.. o çığlığı atmasa muhtemelen yine de stosur topu karşılayamayacak ve puanı serena kazanacaktır ama kural kuraldır.. serena uzun süre itiraz etsede hakemin bu kararı doğru ve takdire şayandır. wta istanbul 2011 championships final maçını da yönetmiştir. sinan erdem'de kendisini yakından görme fırsatı bulduk. gördüğü ilgiden de memnundu sanırım, zira tenis oyuncuları gibi kendisi de epeyce imza dağıttı sempatik yunan..
  • şimdiden roland garros 2012'nin unutulmazları arasına adını yazdırmıştır.
  • şahin göz hata yapar, eva asderaki yapmaz öyle bir hakemdir kendisi. bir gün şahin gözle ters düştüğünü görürsem kesinlikle şahin göz hata yaptı derim.
  • tüm zamanların en iyi sandalye hakemi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir..
    seksi bir abla ayrıca.
  • federer-djokovic amerika açık finalinin gerçek yıldızı olan sandalye hakemi. 6/6 yaptı yanılmıyorsam şahin gözüyle olan düellosunda. öyle yerlerde overrule yapıyor ki, yürek ister. bir ara ben maçı bıraktım birkaç puan boyunca kendisini izledim. öyle etkileyici bir performanstı.
  • son yılların en iyi hakemlerinden biriydi ama artık karizmasıyla, oyuna hakimiyetiyle durumu aştı ve bana göre 'simply the best' oldu... he, çok mu şey başarmış diyeceksiniz, sonuçta tenis maçı yönetiyor ama bence işinde en iyisi olmak önemli...
  • henüz 33 yaşında olan hakem.

gelecekte oynanacak gs finallerine ambargo koyacağı kesin.
  • daha kendisinin overrule yaptığı puanlarında itiraz eden oyuncuların haklı çıktığı görülmemiştir.