şükela:  tümü | bugün
  • kadınlara yönelik petrol firması. akaryakıtta yeni moda sloganı diyerek piyasaya atılmışlar. personelleri vs. hep kadınmış anladığım kadarı ile. ne diyeyim çok iyi iş yaparlar ve tuttururlar da. ancak merak ettim erkekler benzin alamayacak mı?
  • "bu ne böyle? pembe metrobüs gibi kadınlara yönelik petrol ofisine benziyor." şeklinde entry girmeye geldim. meğerse gerçekten kadınlara yönelik bir girişimmiş. bir de "hey!" adında marketleri içinde barındırmakta.
  • 2,69’dan lpg satmaktadır. litrede 33krş daha ucuz en yakın rakibine göre.
  • geçtiğimiz günlerde 3.01 kuruştan lpg aldım. kale iş merkezi üst tarafında cevizlibağda.

rapor veriyorum

ş. içi 100 km de 9.5 lt km başı 28 kuruş (dizeller ş. arası bile bunu yakalayamıyor)
    ş. arası 100 km de 6.5 lt km başı 18 kuruş

performans henüz erken belki konuşmak için ama gayet iyi şu an, yokuşlardan korkuyordum ama 10 numara

düz hesapçılar için, ankaraya git gel ankarada gez toz 180 lira.
  • koru florya yanındaki istasyonlarının önünden sabah geçerken itfaiye, toma ve çevik kuvvet vardı. istasyon kapalıydı. öğlen tekrar geçtiğimde ise giriş çıkışına beton bariyerler konulmuştu. itfaiye, toma ve çevik kuvvet hala benzinlikteydi. ne olduğu konusunda bilgisi olan var mıdır acep.

———
    edit: lpg tanklarında çatlak olduğunu belirtmişler kapatılma nedeni olarak. çevik kuvvete anlam veremedim çatlakla ne alaka ama.