şükela:  tümü | bugün soru sor
  • doğru düzgün bir klibi olsaydı "aga manyak şarkı, bir dinle" diyebileceğim şarkı.
  • http://www.monitor.bg/article?id=411989
    google'da en çok tıklanan 3. şarkı olmuş.
  • ulan trakyalı olduğumdan mıdır bilmiyorum ama ne zaman bu şarkıyı dinlesem inceden oynamaya başlıyorum oturduğum yerde. tam bizim roman havaları gibi bir şarkı. nasıl trakya düğünlerinde patlamadı hayret ediyorum. izmirli taylan'ın hit parçalarının tahtını sallardı valla. değinmek istediğim bir başka konu ise azis'in türkçe söylediği kısım. adam söylemiş valla abi.
  • azis'in çapkın gülüşünü sergilediği çingene şarkısı.
    klipteki en güzel ayrıntılar herifin ayağındaki dövme ve güldüğünde bol parlatıcılı dudaklarının arasından çıkan güzel dişleri. dövme için 1:52
    girişteki cami motifi çok saçma. yanlış hatırlamıyorsam klip ilk çıktığı sıralarda ezan okunuyordu şarkının başlangıcında. kaldırmışlar iyi olmuş.
    ata sporumuza yaptığı vurguyla türk kültürünü temsil ettiği için tebrik etmeliyiz azis'i aslında*
    türkçeyi de türkiye'de yaşayan pek çok kişiden iyi konuşmuş allah için.
  • bulgaristan' ın divası azis reyiz' in kendi kültürünü tarzıyla özleşen bir müzik fonuyla birleştirdiği enfes şarkıdır. aynı zamanda türkiye' yi ve türk halkını da sevdiği için bu şarkıda bir dörtlüğü türkçe okumuştur ki gayet te hoş olmuş. hani türk olsaymış bayağı dinlenirmiş kendisi. ülkemizde kendisinin bayağı bir fanı bulunur. bende müziklerini severek dinlerim. evala da tavşanım evaaaaala.
  • düğünüm olursa kazhi chestno’yla beraber bu şarkıda dans etmezsem şerefsizim.

azis’in askerleriyiz.

not: bütün gün opeth dinleyip akşamına azis’le coşabilen tek insan benim. tüpe konulup incelenmem lazım bence.