• ulan trakyalı olduğumdan mıdır bilmiyorum ama ne zaman bu şarkıyı dinlesem inceden oynamaya başlıyorum oturduğum yerde. tam bizim roman havaları gibi bir şarkı. nasıl trakya düğünlerinde patlamadı hayret ediyorum. izmirli taylan'ın hit parçalarının tahtını sallardı valla. değinmek istediğim bir başka konu ise azis'in türkçe söylediği kısım. adam söylemiş valla abi.
  • çok uzun süre dinlediğim bir azis şarkısıdır.türkçe kısmınıda çok güzel söylemiş.

sözleri de şöyledir; *

eto ti brat milion, eto ti
    tsyal kamion...
    eto ti brat milion, eto ti
    tsyal kamion...

rezhesh, rezhesh kuklite...
    rezhesh, rezhesh bulkite... (x2)

evala be brat mi, evala,
    evala na taz zhena...
    evala be brat mi, evala,
    evala na taz kola...

eto i tsyal maybah, nali ti
    obeshtah...
    eto i tsyal maybah, nali ti
    obeshtah...

rezhesh, rezhesh kuklite...
    rezhesh, rezhesh bulkite... (x2)

evala be brat mi, evala,
    evala na taz zhena...
    evala be brat mi, evala,
    evala na taz kola...

evala be brat mi, evala,
    evala na taz zhena...
    evala be brat mi, evala,
    evala na taz kola...
  • doğru düzgün bir klibi olsaydı "aga manyak şarkı, bir dinle" diyebileceğim şarkı.
  • düğünüm olursa kazhi chestno’yla beraber bu şarkıda dans etmezsem şerefsizim.

azis’in askerleriyiz.

not: bütün gün opeth dinleyip akşamına azis’le coşabilen tek insan benim. tüpe konulup incelenmem lazım bence.
  • azis'in çapkın gülüşünü sergilediği çingene şarkısı.
    klipteki en güzel ayrıntılar herifin ayağındaki dövme ve güldüğünde bol parlatıcılı dudaklarının arasından çıkan güzel dişleri. dövme için 1:52
    girişteki cami motifi çok saçma. yanlış hatırlamıyorsam klip ilk çıktığı sıralarda ezan okunuyordu şarkının başlangıcında. kaldırmışlar iyi olmuş.
    ata sporumuza yaptığı vurguyla türk kültürünü temsil ettiği için tebrik etmeliyiz azis'i aslında*
    türkçeyi de türkiye'de yaşayan pek çok kişiden iyi konuşmuş allah için.
  • http://www.monitor.bg/article?id=411989
    google'da en çok tıklanan 3. şarkı olmuş.
  • hala muhte$em. rezhesh rezhesh diye diye kafamin icinde sozleri donuyor.

eto ti brat milion eto ti tsyal kamion rezhesh rezhesh kuklite,
    evala be brat mi, evala evala na taz zhena.
  • azis klip çeker de homoerotizm olmaz mı?

klibin girişindeki cami siluetiyle adamlar arası geçişine bayılıyorum. ileride bir gün ömrümüz yeter de görürsek istanbul pride, istanbul bear week... gibi bir etkinliğin videosuna giriş gibi adeta. ayrıca azis, artık alışkın olduğumuzdan mıdır bilmiyorum ama, bir erkeğe makyaj bu kadar mı yakışır? göz farın, kalemin, dudak parlatıcın... bir de o ceketin yok mu ah! yani bu romanlardaki leopar desen fetişi üzerine bir araştırma yapılması lazım gerçekten. yakıştırmış namıssız.

arada açıp göbecikleri atmalık harika şarkı. tribine kurban azis.
hesabın var mı? giriş yap