• aşırı sıçmasa yapmayı istediğim, ama günde 30-40'tan fazla zeytin tanesiyle başedemeyeceğim için cesaret edemediğim eylem.
  • topu atıp uzağa getir oğlum diyemedikten sonra
  • en son tavşanın ne kadar büyüyebileceğini görünce bu minnoş hayvanı evcil olarak kabul etmeme kararı almıştım :(

üstelik çok fena sıçıyolar:(
  • tavşan demeyin bana travma yaşatmış hayvandır aklıma geldikçe hep üzülürüm beş altı yaşındayken amcam tavşan almıştı ben de herşeyden habersiz oynuyordum seviyordum neyse eve bişey için gittim hatırlamıyorum geldiğim de tavşanın nerede olduğunu sordum yengem tencere kapağını açtı gösterdi nevrim döndü vicdansız kadın ulan küçücük çocuğa yapılır mı bu be
  • tavşan bildirisi madde 15. beni asla yıkamayın, ben kediler gibi gün boyu temizlik yapar, yalanırım, mis gibiyim ben. madde 31. ben asla pis kokmam, yaşam alanım, tuvalet kabım temizlenmezse onlar koku yapabilir. madde 4. doğam gereği sürekli kemirmek zorundayım, bunun için bana evinizde uygun bir yaşam alanı sunun ki sonradan cezalandırmaya kalkmayın.. ben katiller, dolandırıcılar gibi suç işlemem.. kabloları, gazeteleri, kağıtları, kartonları, naylon torbaları, evdeki bitkileri, battaniyeleri, kazakları, kumaş parçaları, çarşafları ölmemem için benden mutlaka uzak tutun.. madde 13. ağaç dalları, temiz ve çivisiz ahşap kasalar, boyasız ve cilasız ahşap tahta parçaları, kozalaklar, tavşanlar için özel satılan kemirme oyuncakları, vitaminli kemirme eşyaları benim oyuncaklarımdır.. gün boyu onları kemirip oyalanır, dişlerimin aşırı uzamasını engellerim..
hesabın var mı? giriş yap