şükela:  tümü | bugün soru sor
  • “satıyorum yazarsam ayıp olur” diye düşünen insanın instagramda köpek satma şeklidir.

“getir sahipleneyim” dediğinizde
    “1000 euro verdik biz bunu alırken siz ne kadar verebilirsiniz” diye saçmalamaya başlar.
    ne yani en fazla parayı veren en iyi sahiplenecek insan mıdır? diye düşüncelere neden olur.
    (bkz: acayip hayvan severim yersen)
  • tipik hayvansever iki yüzlülüğüdür.
  • istanbul’da yasarken, sokaktaki yetimleri sahiplendirmeye calisirken benim de tesadufen ogrendigim olay.

millet telefonda oncelikle gercekten “sahiplendirme”mi diye anlamaya calisiyordu.

meger millet “sahiplendirme” ayagina kedi kopek satarmis.
  • yavşaklıktır
  • bu tüccer pezevenkler bir de o kamuya mal olmuş götlerinden ücretli sahiplendirme diye bir kavram uydurmuşlar. satıyorsun işte annesi babasını, babası annesini ayrı ayrı seks ticaretine konu etmiş gavat. adam mı sikiyorsun? dürüst ol satıyorum de dalyarak. **
  • hayvan bedava ama yanında verdiği ekipmanlar bin tl diye ilan açarlar.
  • böyle pezevenkleri ifşa edin de bizde linç edelim. kurtulmak için instagram adresini siler yani. o derece linç eder ekşi sözlük.
  • olm kedimin yavrularından verdim birine, bakacam diye alıp ertesi gün ilana koydu ya. siz ne diyorsunuz.

aşı ve mama parası garanti, ondan sonrası zevke giriyor zaten.
  • ikiyüzlülüktür.

sahiplendirmek ücretsiz olur, maalesef bizim millet hala neyi nasıl kullanacağını bilmediğinden dolayı, bir de şirin görünmek adına bu sıfatı kullanmakta.
  • mısır + film olayına dönmüş evcil hayvan satış sektörü. tam mali şube işi..

(bkz: mars grup sen misin)