şükela:  tümü | bugün
  • anne cemkirmesinden kurtaracak türden kedidir.
  • ev kedisi. ben bir tek bu cinsi biliyorum. al besle mamasını ver o patisini yalasın gitsin kumuna sıçsın canı isterse sevsin. ordan buraya atlasın her yere tüy bıraksın.
    işte bu kedi ev kedisi. bunun cinsi de bu familyası da bu. zaten bunların karakteri de bu. evin şımarık küçük çocuğu gibi. canı ne isterse onu yapar.
    ev kedisini sevin.

not: köpekspor
  • öncelikle hayvan düşmanlarından kurtulmak için 24 haziranda sandığa gidilecek. sonra bulursunuz bir kedi veya uygun bir hayvancağız.
  • ben 2 tane iran kedisi besliyorum ama önermem. o nasıl tüy dökmedir arkadaş.
  • (bkz: sokak kedisi) beğendiğin bi tanesini al besle.
  • hangisi beslenmeli bilmem de beslemesi en zor olanlardan biri iran kedisidir onu iyi biliyorum. ağız yapısı farklı olduğundan özel mama alıcaksın onu da doğru dürüst yiyemiyor. gözler devamlı akıyor onları siliceksin. diğer türlere göre daha fazla hasta oluyorlar veterinerde baya bir vakit geçiriceksin. e malum nispeten diğer ırklara göre tüyde çok tüy derdide var. ha bu yazdıklarımın yanında çok sevimli ve uysal namussuzlar orası ayrı.
  • sokaktan bulunan (bkz: yavru kedi) dir.

bu kedinin aynısı var. işyerimdemde sefil oluyor. evdeki canavarla anlaşamadı.

istanbul içi isteyen olursa mesajınızı bekliyorum. tahmini 3 aylık aşağıdaki resimdekinin kopyası. aşırı cana yakındır.

aynısı: https://www.google.com/…h=768#imgrc=3pdpqcoz0fod-m:
  • siyam

hem cok az tuy doker. hem zekasiyla her gun sizi sasirtir. dostlugu paha bicilmezdir
  • hepsidir.
    sanırım az buçuk kafayı çizersem evi kedi dolduran deli teyzeler gibi olacağım yaşlanınca. bana da deli amca derler artık..

gördüğüm her kediyi eve almak istiyorum... ayrıca zaten evde iş yerlerimde vs kediler var yeterince...
  • sokakta bulduğunuzdur.

(bkz: satın alma sahiplen)