şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • adamdır. tamam işte benim bu. hem dışardan tamirci çağırdığında içine ne koyuyorlar bilmiyorsun.
  • büyük başarı bence,
    ben bozulmuş bir şeyi tamir ederim diye
    kenara ayırıp hiç yapmam ya da içini açıp kapatamam.onun için çok ilişmiyorum artık.
  • bir zamanlar o bendim, ama şimdi üşeniyorum. gerçi şu sıralar bozulan pek bir şey yok. olursa ne olur? bilmiyorum. yaş ilerleyince her şey anlamsız geliyor. bir işle uğraşmak bile.
  • benim babamdır.
    bir de bunun kardeş versiyonu vardır. isterse tamir edebilir. ama asla ve asla istemez.
  • teşekküre gerek yok.
    soğuk biramı alıyorum keyifle yapıyorum.
  • aha ben; yıllardır evdeki büyük, küçük tüm arızaları kendim hallederim, eve ufak bi işi için usta getirtmek, uzaya uydu yollamaktan zor. ayrıca annemin her ortamda gururla anlatmasından dolayı mahallenin freelance ustası durumundayım. dua per job usulü çalışıyorum. eğer dualar tutarsa mükemmel bir eşe ve güzel bir işe sahip olucam. fakat daha arayışlardayım.

tanım: bir pense, bir tornavida ile halledilebilecek bir iş için kimseye bağlı olmayan adamdır.
  • benim asla yapamadıgımdır. yalnız bizim kurumda bi arkadaş var. ne bozulsa yapıyor. ama içinden hep bir parça çıkarıyor . bu işe yaramaz bu işe yarar diye
  • kırık musluğu akrilik mastik ile yapıştırır, bir üst seviyesi kombiye hava basar, daha üst seviyesi klima hortumuna gaz basar.
  • hadron çarpıştırıcısı olsa önce ben bakarım. hemen servis, usta çağırmam. %95 tamirini yaparım.
  • evde bozulan her şeyi tamir etmek şöyle dursun, bozulmayanları da geliştiren, kendine göre customize eden, fonksiyon ekleyip/iptal eden, ir kumanda takan, sensöre bağlayan, bundan sonra da gerekli olanları wi-fi'ye bağlayacak olan erkektir.

çoh utandım, aynada kendimi görirem.

yalnızca doğalgaz ile ilgili işlerde lisanslı tecrübeli ve insana benzeyen teknikerler ile işim olur, onun dışındaki tüm tamirat, tadilat, ar-ge benim en büyük hobim.

kendimce bir mottom var: piyasada asla tam istediğim ürün yoktur, ona en yakını vardır.

zorunlu edit: buradan sonraki pek çok entry'i okudum. hanımlar dikkat edin. çok tehlikeli adamlarla yaşıyorsunuz. elektrik, su, doğalgaz, inşaat gibi işleri "eheheh denerim olmazsa usta çağırırım" "meheheh olmadı youtube'dan baharım" seviyesine indirmiş tipler, hem kendisinin hem sizin canınıza direkman kast edebilir.

olm bahçede çit boyamaktan, çimen kesmekten bahsetmiyoruz ha ona göre. çocukluktan beri bilgi ve birikiminiz ve sağınızda solunuzda eski kazalardan façalarınız ve çarpılmalarınız yoksa 30'undan sonra girmeyin bu işlere. ya kendinizi, ya başkasını, ya malzemeyi, ya da hepsini birden mundar edersiniz.