277 entry daha
  • usta denen hıyarlarla karşılaşmamak için mümkün olduğu kadar içinde olmaya çalıştığım gruptur. üstelik usta'ya vereceğiniz parayı o işi yapmak için gerekli alete verirseniz daha ucuza bir sürü de aletiniz oluyor.
  • evdekilerin beni bu konuda sıkı bir şekilde yetiştirdiğini düşünüyorum. evde her gün bir şey kesin bozuluyor. yakında son kullanma tarihi geçen gıdaların ve kozmetiklerin ömürlerini daha da uzatacak mertebeye erişeceğim.

edit: bu entry üzerinden kız mısın diyip yürüyeni de gördüm ya ölsem de gam yemem amk.
  • bu adam kardeşim oluyor. ben bu kadar efsane erkeğe denk gelmedim. o da kardeşim işte kader bu olsa gerek.*
  • elinin hamuruyla ustanın işine karışan erkektir.
  • çok sağlam erkektir. ara sıra kavga etseler bile kendisine çok büyük bir saygı duyan bir eşi ya da sevgilisi vardır.
  • tekrar tekrar bozulan ve tamir ettiği eşyalarla gizliden gizliye bir savaş içerisinde olan erkektir.
  • babam.
    evlendim, evler ayrıldı. bizim işlere de bakıyor.
    kendisinden bir ay süreyle benimle ilgilenip tamamıyla ilgili bana "el vermesi"ni isteyeceğim.

ön edit: biz de sıfır değiliz canım, çok ayrıntılı olmayan işleri ben de yapıyorum.
  • elimden geliyorsa neden yapmayayım.

_yetkili servis bosh bulaşık makinesi motor arızası 650 tl

sorun motor pervanesinde zeytin vardı uğraştırdı ama para cebimde kaldı

_buzdolabı alt bölmeden su akıtıyor. beko yetkili servis motor yeterli derecede basmıyor gazı dedi 800 tl

sorun alt bölmede bi delik var su motorun üzerindeki kaba gidiyor ve buharlaşıyor o delik tıkalıydı

sonuç yetkili servisler saolsunlar bizi usta yaptılar
  • tam olarak ben oluyorum, her şeyi olmasa da %90 ı halletmeye çalışırım.
  • sıvasından alçısına yapıyorum ama yine de kıymetimiz bilinmiyor anacım.
2058 entry daha
hesabın var mı? giriş yap