şükela:  tümü | bugün
  • akıllı mı akıllı, aynı zamanda hem çok minnoş ve bir o kadar da yavşak bir kedidir. * hemen gelir ve siz bangoda işlenirken ayaklarınıza sürtünmeye başlar, kendini yerlere atıp türlü cilveler yapar, mırgır sesler çıkarıp ilginizi çekmeyi dener. sonra etini yer, gider götü yayar, cilve milve artık bir sonraki et pişimine kalır*
  • bir de bunun marketten alınan yaprak et döner 'i gördükten sonra kendini kaybeden terrier cinsi köpek modeli vardır.
    maalesef bizim hanımefendimiz asla çiğ sevmez.o eti pişirirken sevginizi de katmazsanız ayrıca yemiyor.
    öyle aval aval bakmakla yetinen bir türdür kendisi .ama ne olursa olsun benim kızımdır.
  • en azından istediğini elde edene kadar cilve yapan kedidir. bizimkinde o da yok. geçen gün babamın tabaktan kocaman köfteyi kapıp yerde parçalaya parçalaya yedi. tekir değil vaşak sanki. ki hanımefendiye ayrı tabak hazırlamıştık. o masadakilere gözünü dikmiş.
  • benim kedilerden bir tanesi et için değil de dolaptan zeytin çıkardığımda kafayı yiyor. yerlere sürtünmeler, taklalar atmalar, mirket gibi dikilmeler falan sanki antrikot yiyecek pezevenk. yere attığım zeytini hunharca yiyip, zeytinin değdiği fayansa vücudunu sürtüyor, sonra da kendini yalıyor. ne yaşıyor bilemiyorum.