şükela:  tümü | bugün
  • evde kadın varken yemek yiyen erkek başlığını aratmıştır.. arabada erkek varken kadının araba kullanması da, evde kadın varken erkeğin yemek yapması da normal şeylerdir, anormal olan beyinleriniz..
  • benim. seviyorum yemek yapmayı. eşim de güzel yemek yapar. yemek yapmamak araba kullanmak sizi erkek yapmaz. böyle şeylerle erkekliğini ispat etmeye çalışanların bir sorunu var ama nedir bilemedim.
  • düzenli olarak yapan bir arkadaşım var,cunku sevgili karısı kendisinden geç çıkıyor işten,evlendi evleneli çocuk bildiğin şef ahçı oldu ,gül gibi gecinip gidiyorlar şimdilik hallerinden ikisi de memnun
  • (bkz: yeter be bir bitmediniz)

ucuncu dunya savasi cikip cikmayacagi tartisiliyor.

yazinin bulunmasi uzerinden dort bin yil, felsefenin baslamasinin uzerinden iki bin bes yuz yil gecmis.

nasa youtube'dan 7/24 canli uzay yayini yapiyor.

siz iki saat sonra bok haline gelecek organik maddeleri atese kimin tutacagini tartisiyorsunuz.
  • cok guzel oluyor kendimden biliyorum. simdilerde yalniz yasiyorum ama ailemle yasadigim donem annemi mutfaga hic sokmazdim. binlerce km girdi aramiza. normalde cocuklar soyler "annemin yemeklerini ozledim" diye. gecen gun aradi "yemeklerini ozledim" diyor iki gozumun cicegi.

chef'im ben.
    yumurta kirarken bile kendime has seyler uyguluyordum. degisik olunca hoslarina gidiyordu evdekilerin. dusun artik hint, italyan, fransiz mutfagi yemeklerini yaptigimdaki hallerini.

hatta annemin arkadaslari eve gelmeden once bes cesit yemek yapip gittigimde, yemeklerin hepsini "ben yaptim" diye sahiplenmesi de kulagima gelmedi degil ama o baska konu eheh.
  • "bir işin düzgün yapılmasını istiyorsan kendin yap" demiştir. *

kendi evidir. tasty'de şişmanlatıcı güzel yemekler görüp yapmaya heves etmiştir.
    iyi yemek yapmak seksi bişey. ustalık hangi konuda olursa olsun seksi bişey.

kaç kızın evinde sous vide var olm? bende var. süper biftek yaparım.
  • benimdir ulan. keyifle yaparım. terapi olur, yorgunluğumu ve stresimi alır. eşim bazen eve geç gelir ve böylesi günlerde evde yemeği hazır bulur. kendisine sofra kurmak kalır. hayat müşterek.