623 entry daha
  • okuma oranı ile paraleldir.
  • baba evi rahat tabi. önceden erkekler askerlikten kaçmak için açık öğretim okurdu şimdi kızlar evlenmekten kaçmak için açık öğretimden okuyor. ne okuyor kızınız 2 yıllık büro yönetimi:)
  • ekonomik olarak kendine yeten hatunların tercihi olan durum..
    vakti zamanında doktora yapan araştırma görevlisi ve orta güzellikte bir hatun aynen şunu demişti 'paraysa benim param bana yetiyor, arabaysa arabamda var evse evimde var ee ozaman ne diye birinin kahrını ömür boyu çekeyim ki istediğimle gezmek tozmak varken ne diye bir kişi ile yetiniyim ki' demişti. bunu diyen arkadaş çomarland diye aşagılanan şehirlerden birinde büyüyen ve çalışan birisi..
  • evliliği bi bok sananların beyanı...bu zeka geriliği olanlara göre hayattaki tek gaye koca bulmaktır..kocanın olmadığı yerde diğer her şey anlamını yitirmektedir.
    aforoz edin de tam olsun bari..

evliliği ve çocuk doğurmayı başarı olarak görmeyip hayatın bir parçası ,bir akışı, bir tercihi olarak gördüğümüz gün selamete ereceğiz.
  • yurdum erkeğinin kıymetini bilen sair ülke vatandaşları sayesindedir.

2018 verilerine göre türk erkeğini havada kapan kadirşinas ülke kadınları şöyle ilk üçe girmiş:

- 3.565 adet brad'imiz suriyeli kadınlara yok pahasına gitmiş

- 3.164 dicaprio'muz azerbaycanlı soydaş kadınlarımızca havada kapılmış.

- 2.475 tom'umuza alman kadınlar el koymuş. yalnız almanlar ne istemiş bizim yakışıklılarımızdan ona şasırdım. biri ordan pasaport mu dedi? he tamam anladım.

dediğim gibi, bunlar 2018'in ilk üçe girmiş resmi evlilik verileri.

şimdi daha iyi anlamışsınızdır neden kızlarımızın evde kaldığını. gavurun kızları erkek mi bırakıyor onlara...
  • bir kadına iş ver, bir kişi doysun. bir erkeğe iş ver, dört kişi doysun. ne yazık ki iş sahibi bir kadın, işsiz bir erkekle kolay kolay bir aile kurmaz. işsizlik oranı arttıkça evde kalan kız sayısı da artacaktır. tabii ki kadınlar da çalışsın. kimsenin eline bakmak zorunda kalmasın. mesela ben de eşimin çalışmasını desteklerim. ancak bilemiyorum, ben bu zamanın insanı değilim sanırım.
  • terclh etme ihtimalleri yok yani!
  • ıssız adamlar türediğinden beri görülen sosyokültürel olaylar dizini...şimdi de herkes mr.grey.hep bir fantezi, yakışıklı,kültürlü,zengin,eğitimli.yazarlara sesleniyorum buradan.lütfen kaliteli aile dizisi yada filmi çekin.öpüşmeye başladıklarında kumandayla değiştirelim diziyi,başımızı çevirebilelim.ergenlik yaşı düştü.bilmem umrunuzda olur mu?yaş düştü de ergenlikten çıkma yaşı 25 e çıktı.ama heryer yetişkin ergen dolu...
  • sebebi bana göre çok basit aslında.
    son zamanlarda erkekler nasıl ''takılalım gezelim tozalım ama sevgili olmayalım'' diyorsa kadınlar da son zamanlarda ''ev işiyle, kocayla, ev geçindirmekle uğraşacağıma evde kalırım daha iyi'' diyor.

kafa sikmemeniz için tekrar ediyorum; bana göre.
  • sadece kadınlar değil ki. olayı evde kalmak olarak değerlendirmemek lazım insanlar evlenmek istemiyor.
2337 entry daha
hesabın var mı? giriş yap