şükela:  tümü | bugün
  • potansiyeline yazık etmiş kızdır. gençliklerinde bir çok erkek peşinden koşmuştur.
  • kişiliğinde sorun olabilir. işte bunlar hep ah...
  • iyisini, daha iyisini, en iyisini bulayım çünkü ben güzelim derken şimdilerde sadece yüz güzelliği kalan basenlerden bacaklardan göbekten çoktan fire vermiş anasıyla birlikte gün gün gezen kızdır.
  • en yakın zamanda spor salonuna yazılması gereken kızdır. instagram hesabı da herkese açık olmalı ki kısmeti artsın.
  • gençliğinde burnu havada gezdiğinden ötürü, tüm yakışıklı erkeklerin, güzellik dışında zeka ve ahlak kriteri arayışına geçtiği dönemde ne yapacağını bilemeyip afallamıştır. evde kalması güzelliği ile zor olduğu kadar, yakışıklı erkek bulması da bir hayli zordur.
  • bunu aslında türk toplumu açısından 6 maddede incelemek gerekiyor.

sevgili hanımlar ve sevgili beyler lütfen bu maddeleri dikkatli okuyunuz... hepsi de hayat kurtarıcı tavsiyedir... lütfen karşınızdaki birey ile kendiniz iletişim kurmayı deneyin ve lütfen hanımlar garip yalanlar ile kendinizi bu şekilde kitlemeyin...

1- adının çıkması: kızımın ilişki hayatı güzelliği yüzünden ki genelde hemcinsleri tarafından yapılan afişe etme operasyonudur... genelde kızımız kendini de savunamaz veya savunma ihtiyacı hissetmez ile bu sorun ile karşılaşabilir... çirkin şansına değil çirkin kurnazlığına dikkat etmek gerekiyor... hele ki kızımız ailesi sebebi ile tahsili de yarım kalmış ise; bu sorun ailenin şehir değiştirmesine kadar gider.

2- kızın istememesi: yeteri kadar pislik bireye denk gelip çoğunlukla kazık yediği için hayatında kimseyi istememesi durumudur. gayet normaldir. bu kızımız artık yoğurdu soğuk hava deposunda bile tüketmek istemez...

3- kariyer planlaması: kızımın hayatı üniversite ve profesyonel hayat derken geçmiştir. kızımız ekonomik özgürlüğünü kazanmak ile birlikte kendi kendine yaşamayı da benimsemiştir ve bu nedenle artık hayatında birini istememektedir.

4- hatalı savunma kalkanı: bu maddede kızımız artık aşırı ilgi ve sarkıntılıktan rahatsız olup parmağına yüzüğü takmıştır. genellikle her ortamda sevgilisi veya nişanlısı olduğunu söylemektedir. hatta bunu bir tık ileri götürüp kendisi ile yaşıt uzak bir akrabasını sevgisi gibi tanıtır. bu kız aslında ölümcül hata yapmıştır. çünkü uğraştığı bu süreç ortama yayılmış ve belki hayatını geçireceği bireyin onun nişanlısı var diyerek otomatik olarak elenmesine yol açmıştır... sen ne yaptın be güzel kızım...

5- eğitim: hanım kızımız istediği kadar güzel olsun, eğitimi onun karakterini etkileyeceğinden dezavantaj oluşturucu sebeptir. bir birey ömür boyu beraber yaşayacağı kadın ile her anlamda paylaşmak ister... unutmayalım, güzellik geçici ve akıl kalıcıdır... dolayısıyla eğitim konusunda zayıf ve kendini geliştirememiş bu güzel kızımızın yine evde kalması söz konusu olabilir.

6- erkeğin hayal gücü: olabilecek en rezalet durumdur. bir erkeğin bu kız çok güzel bana bakmaz ile başlayıp, bunun kesin vardır hayatında biri ile devam eden kısır döngüdür. işin daha kötü tarafı bu güzel kızımız dikkat çektiği için bunun kesin sevgilisi vardır düşüşüncesi kulaktan kulağ sevgilisi vardır a dönüşür... buyrun burdan yakın şimdi... tabi güven kıran arkadaşın abi o kız sana bakar mı ? bırak sen ya... eklemeleri ile tadından yenmez olur :)

ne güzel maddeler değil mi ? hepsi de hayatın gerçekleridir...
  • selim ileri'nin gelinlik kız öyküsünün konusudur:
  • gençliğinde seçicidir. bir çok kaliteli aday ise güzelliğinden çekinip açılamaz. hatta tanışamaz.
    işte bunlardan 2003-2011 arası levent maslak altunizade bölgesi plaza hayatımda çok tanıdım.
    ve dert dinleyip, samimiyeti arttırıp seks yapabildiklerim standart 27-28 yaşında idiler. artık ümidin azaldığı, ne bulursam bahtıma moduna geçtikleri anlar.
    evet gençler. yaşını öğrenin ve taarruza geçin...
  • yoktur. bu devirde evde kalmak imkansız.