şükela:  tümü | bugün
  • belki de o kimseyi beğenmemiş, nikah kıydırmamıştır...
  • belki de lezbiyendir. erkeklerden hoşlanmıyordur. taliplerini kabul etmemiştir.
    belki eski sevdiğini aklından çıkaramamıştır.
  • kız kurusu değildir o, insan gurusudur.
  • aradığı doğru kişiyi bulamamış insan da olabilir.. ancak toplumsal baskı ve insanların nazarları öylesine yıldırıcı olabiliyor ki bazı kadınlar evlenmeyecekleri adamlarla bile sırf bu yüzden kendini mecbur hissederek evleniyor.
  • ben kendimi öyle görmüyorsam kimse beni öyle göremez
    öyle görenin de beyninden şüphe ederim akli dengesi yerinde değildir
    ayrıca evde kız kurusu olmak iyidir tek kendi bulaşığını yıkarsın ama evliysen eş,eşinin ailesi,hısımı,komşusu,arkadaşı bunlriarın hepsinin bulaşığıyla uğraşırsın
    tabi o kadar şeyden sonra başkasına kız kurusu demek çok normal başka türlü nasıl eğlenecekler
  • evlenip boşanmaktan daha iyidir ama bu kadınlar öyle değişik ki "keşke evlenip ayrılmış olsaydım, en azından beğenmedim ayrıldım derdim. " diyebiliyorlar.

evlenmek için evlenmemiş insandır, aferin ona.
  • evlenip boşanmaktan daha kötüdür.

evlenip boşandığında bakış şu: bir erkek beğenmiş öyle beğenmiş ki evlenmiş, tercih etmiş. bir de gelinliğini giymiş, düğününü yapmış oluyorsun hevesini muradını alıyorsun.

hiç evlenmediğinde ise: "aaaaaaaaaaaaaa yazık hiç mi evlenmemiş 1 kerecik bile ? hiçbir erkek beğenmemiş tercih etmiş yasıkk beyaz gelinlik giyememiş kız kurusu olmuş yazıkkkkkkkk"
  • "sana ne lan piç kurusu"
  • bu sıcak yaz günlerinde olması normal olan şey. ben hep evdeyim. sıcaktan da kurudum. oldu mu sana evde kalmış kız kurusu? bence oldu.
  • kız evde kalinca kız kurusu erkek evlenmeyince aradiğini bulamadi hep çifte standart.