• gelen gidenlerin garip bakislarina aldirilmaz, paso keyifle ziplanir hoplanilir..ben eglendigim surece derdi onlari mi kasmis..
  • rahatlatıcı...stres atıcı...deşarj edici...
  • jazz, göbek havası, striptiz gibi türevleri vardır
  • genellikle ayna karşısında yapılır ki komikliğimizi kendimizle paylaşalım ya da en azından bi kişi seyrediyor olsun..
  • ne zaman lord of the dance ya da feet of flames izlesem dayanamayip yaptigim super eglenceli rezilligim .
  • cok sik yaptigim sey. super figurler cikabiliyor.. cosup bi yeri kirmak da ihtimaller dahilinde elbette.
  • sabah kalkınca aynanın karşısına geçip, üstünüzdeki geceliği kıvırıp, ona değişik bir şekil verdikten sonra oynak bir şarkı ile yapılan, yapınca süper zevk veren olay.
  • kalori yakmak icin cilginca yapilabilecek eylem..
  • kimse dalga gecemeyecegi için alabildigine özgür yapılabilen bir aktivite. bir sürü abuk subuk figür yapılır, bir süre sonra insan kendini maykıl ceksın zanneder coşar da coşar. sonra annenin kafası kapıdan görünür, aman da kızım ne güzel dansediyomuş filan der, insanın pencereden atlayası gelir. hele de bi iki gün sonra oturmuş hadiseyi komşulara anlatıyosa direkt pencereden atlanır.
  • super bi olaydir. ben evde kendim solistmişim gibi yaparım. işyerinde çok az hareket şansı oluyor o yüzden akşamları açıyorum muzik kanallarını tvde ve manyak figurler yaparak butun kaslarımı rahatlatıyorum super oluyor.
hesabın var mı? giriş yap