• az önce tespit ettim ki böyle bir insan yoktur. evde kotla oturduğunu, eşofman, şort veya donla ortada dolaşmadığını iddia eden bir kişi görürseniz, bilin ki kendisi yavşağın önde gidenidir.
  • çıkarmaya üşenen insandır.
  • var böyle insanlar.
    sütyenle oturabilenler de var, makyajla oturabilenler de...
    diz izi çıkmış pijama,ev topuzu, sıfır makyaj ve bacak boyunu kesmeyen ev botları* varken deli misiniz ?
    çok korkunçsunuz ya... her türlü pisliği beklerim ben sizden :/
  • rahatsız olmuyordur
  • asıl yavşak sizsiniz diyerek karşı çıktığım önermedir.
    benimdir bu, yavşaklıktan da değil ayrıca, üstüm kirli değilse akşam yemeğine kadar değiştirmem üstümü başımı.
    solmuş, pörsümüş pijamayla sofraya oturmak nedir? ailenin bir araya geldiği en güzel anlardan biri bu an. böyle bir anda karşınızda kıçında solmuş pijamasıyla ailenizle oturmak istiyorsanız sizin bileceğiniz iş. insan ailesi ile günde zaten 3-4 saat bir araya gelip bir şeyler paylaşabiliyor, onda da güzel güzel görmeyi istemek suç mudur yani?

çok batıyorsa yemeğini ye, sonra git ne giyiyorsan giyin. ama ailenize biraz özenin kardeşim.
  • benim bu. çok sık evden çıkarım. belki gün içinde 10 defa gir çık yapıyorum. her seferinde üst mü değişilir.
  • çok çok yakın bir insandır. ancak sakarlık yapıp keyif çayını üstüne dökünce kotu çıkartmak zaman aldığı için biraz yanan uzaktan müdahale yapmak zorunda kaldığım insandır.
  • sayın donlu;
    evet, ismi de ev kotu. ev ayakkabısıyla giyilir. senin terliğinden temiz, pijamandan da. çok da rahat. yavşaklık bile senin zannettiğin şey değil; tespit yapacam diye ortalık yere sıçmaktır asıl yavşaklık (tam da yaptığın gibi).

bütün ev saatleri pijamayla gez gez sonra da yatağına gir pis pis, bir de konuş yok şu yavşaktır bu şakşaktır diye bik bik.

pijama bile yok ortada; arap kadri'nin donu var. şimdi ben evde kot giyiyorum diye donlu bana yavşak diyorsa...ben ne anlatıyorum.
  • yazık bak o taşak sıkıştı orda üretimde ciddi azalma var, yapma bunu!
  • babamdir, dışarıda takım elbise giydiği için evde rahat olsun diye kot giyer. ben de bazen yaparım . kot bol olacak tek şart bu.
hesabın var mı? giriş yap