şükela:  tümü | bugün
  • gayet dogal bi eylemdir. zira evde sevgili yokken de tuvalate girersiniz. hem o bunu yapmiyomu ??
  • tam anlamıyla ülser sebebi.

allah'ım ya, kaçıncı ciddi ilişkim oldu, neredeyse evlenme çağım geldi ama her defasında aynı gerginliği yaşıyorum. yılbaşı vesilesiyle evdeki ikamet süresini o dört güne çıkardı ama benim bünyenin de daha fazla dayanacak mecali kalmadı.

hadi su dökmek neyse de, daha fazlası olmuyor abi. az evvel bambi'ye girecektim sırf şu içimdeki korkunç ağırlıktan kurtulmak için.

bir de bir sıkıştırıyor allahsız, evin içinde boş yere turlar atıyorum. az evvel bir deneme yapmak için bilgisayardan in flames - jotun açtım ki ses olsun ama o da bitişik odaya sığışıverdi.

umut sarıkaya karikatürü kahramanı gibiyim, lanet olsun!
  • normal şartlar altında sıkıntı yoktur ancak tuvaletle ilgili sorunlar varsa çok fena. örneğin, tuvalet fırçası olmaması ya da havalandırmanın çalışmaması zorlu anlar yaşanmasına sebep olabilir.
  • boku kokmayan bir adam olarak beni zerre kasmayan durum. zira kız arkadaşım burun sümkürme sesime bile karışan bi insan olması sebebiyle çok da rahat değilim. sifonu çekip öyle sıçıyorum ses gitmesin içeri diye... ama gün gelecek yırta yırta osuracağız evde, onun da farkındayım.
  • çok zorlu bir süreçtir. "lan ya ses çıkarsa da o duyarsa" gerginliği yer bitirir adamı. paranormal activity izlerken gerilmezsiniz o kadar. musluklar sonuna kadar açılır sesi bastırması amacıyla. popo kontrol altında tutulmaya çalışılır, dışkının dışarı çıkışı yavaşlatılır. birden koyvermenin önüne geçilir. önsezi hayati önem taşır. zira gelenin osuruk mu dışkı mı olduğunu anlamak sorunu çözmenin yarısı sayılır.
  • kapıya doğru ilerlerken kafamda diririra diririra gerilim müziğine bi türlü engel olamadığım hadise. kutumda hep büyük hissediyorum sevgili sözlük
  • papatya sıçan bünyeler için sorun değildir.
  • lap top la birlikte içeri girip rammstein dan bir şarkının sesi köklenerek yapılabilecek eylem.
    bir süre sonra ritim duygusu gelişir. yabancı dil ilerler.
    lap top falan yoksa telefonda olur.
    (bkz: gott weiss ich will kein engel sein)
  • aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumudur.

-tuvalete girseniz; ses çıkacak korkusu ile vücudunuzun aslında ne kadar esnek bir yapıya sahip olduğunu yeniden keşfedersiniz.

-tuvalete girmezseniz; sevgiliniz kasılmanızdan bir şeyler farkedip "evlenince nası yapıcan aşkıooom" gibisinden abuk sabuk konular açabilir. hiç yoktan baş ağrısıdır.

kolay gelsin.