• bırakın şu kızın yakasını, yıllardır ne çekti şu sözlükten belli değil..
  • eksi mayali kinoa ekmegi arasina yapiyor. icine baksana avokado falan surmus oha.
    ne tutumlulugu ne varoslugu lan kiz kendini dusunuyor.
  • çok açık. zeki kızdır
  • cinsiyetimi saymazsak bizzat bendim lan bu varoş. hatta evden getirmeyip direk iş yerinde yapardım tostumu. sonra yonetim tost makinesini yasakladı. böylece varoşluğum son buldu.

şimdi ise mealbox'a aylık 500 liraya abone oldum.
  • starbucks'tan her sabah 25-30tl'ye maletmek varken "ne gerek var milleti zengin etmeye mq" deyip mis mis, temiz temiz evinden getirir. götünüzü toplayacak kız da bu kızdır, varoş falan da değildir. öğle yemeğini de getiriyorsa zaten kaçırma. sonra ağlıyorsunuz evlenecek kız kalmadı diye... sensin lan varoş.
  • amk sırf başlık açmış olmak için bir şeyler zırvalıyorsunuz ya, beyin yerine fındık mı taşıyorsunuz anlamıyorum ki mk yerinde.

belirtildiği üzre ev ekonomisi bilen değerli, evlenilesi kızdır. siz gidip bux da 3km adı olan kahveler içen kızlarla takılın.
  • tam evlenilecek, aile kurulacak kızdır.
  • herkesin senin gibi yapmacık olmasını istiyorsun, samimi olmasın. içinde geleni yapmasın, kendi tercihlerini yansıtmasın.

böyle az pişmiş başlıklardan ne zaman kurutlacak ki ekşi dünyası.
  • yaptım, her zamanda yaparım. tost da yaptım çeşit çeşit sandviçler de hazırladım. içinde ne yağı olduğunu bilmediğim poğaçaları yemektense ya da içerisinde kaşar olmayan kaşarlı tost ile midemi kandırmaktansa, sabah 5 dakikamı ayırıp yeşilliğine kadar hazırladım sandvicimi.
  • varoş değil, akıllıdır.
hesabın var mı? giriş yap