*

 • hakkında ''bunu yapacak düşünceyi, vakti, zamanı, enerjiyi kadına harcasam en fazla 1 ay içinde sevişirim'' denebilecek ev usülü vajina.
 • normal sartlar altinda sanki konu komsuda, parkta bahcede veya kafede restoranda da yapiliyormus da bi de evde yapmayi denemisler gibi anlatilan yapit.

  evet uzun cumle kurma ozurluyum ben:(
 • hangi başlığa yazacağımı bilemedim çünkü her allah'ın günü ekşisözlükte bu veya buna benzer saçma ve sapıkça bir sürü entry görüyorum. bir gün yanda vajinal mantar yazıyor öteki gün blue waffle öteki gün bilmemne, git başka yerde yaz bunları buraya sadece senin benim gibi sadece erkekler girmiyor çok fazla kadın yazarda var, kadın yazarıda geç erkek olarakta ben sürekli bu tarz başlıklar görmek istemiyorum burası bir porno sitesi veya erotic shop değil.

  kırk yılın başı böyle şeyler açılır ona eyvallah ama her gün aynı tarzda entryleri görmek belli bir süre sonra kabak tadı vermeye başlıyor. bu tip başlıkları açan insanları gerçekten merak ediyorum. çoğu yazar belli bir yaş sınırının üzerinde ama olgunluk ortada işte. neyse... heralde herkes memnun durumdan kimsenin bir tepkisi olmadığına göre. ne diyim allah akıl fikir versin. entry'e bak evde am nasıl yapılır..
 • bir adet gitar ele alınır 1. perde 2. tel (alttan ikinci tel) 2. perdede 3. ve 4. tellere basılır( yine alttan üste doğru sayıyoruz ) ve böylelikle laminör elde edilir. buna kısaltma olarak am olarak da rastlayabiliriz başka varsa da bilemeyeceğim.
 • öğrenci evlerinde yapılmaması gerekendir.videodaki söz konusu el yapımı ''am'' , öğrenci evlerinde bir çok kavgaya sebep olabileceği için , ''am''ınızı yaptıktan sonra evde iyi saklamak gerekmektedir.

  +huuoop beyler benim amı kim aldı lan??
  -ne bilelim olum nereye koyduysan ordadır!!
  +hieyyytt yakarım ulan kim sikti amcığımı!
 • --- spoiler ---

  -fazlaca mı içiyorsun, stirkoff?
  -elbette, efendim.
  -çükünle oynar mısın?
  -sürekli, efendim.
  -nasıl?
  -anlayamadım, efendim?
  -yani nasıl bir yöntem uygularsın?
  -dört-beş çiğ yumurta ile yarım kilo kıymayı dar ağızlı bir vazoya döküyorum. müzik olarak da vaughn williams ya da darius milhaud yeğlerim.
  -cam mı?
  -hayır am.
  -yahu vazoyu soruyorum, cam mı?
  -değil, efendim.
  -hiç evlendin mi?
  -birkaç kez.
  -evliliklerinde ters giden neydi, stirkoff?
  -her şey, efendim.
  -hayatının en iyi sevişmesini anlat.
  -dört-beş çiğ yumurta ile yarım kilo kıymayı…
  -tamam, tamam!
  --- spoiler ---

  (bkz: pis moruğun notları)
 • (bkz: süper olay)

  dışarıda içine ne koyuyorlar bilmiyorsun ki