• gayet de mümkündür. mesela küba için anlatalım. öncelikle bir adet model klasik otomobil alınır ve bir deniz kenarına gidilir. asfalta bırakılan otomobil, deniz fonda olacak şekilde doğru açıyla fotoğraflanır. sonra da eşe dosta “küba çok güzeldi” denir.

veya bu toplara hiç girilmez, olipsferahla.com’a girilir. ferahlatan seyahatler’de hawaii’den new york’a, alaska’dan küba’ya hayallerde yaşayan tatil kazanılır, bol bol #tbt biriktirilir. yarışmaya katıl.
  • bize bunun polonyası çok lazım
  • yarrak gibi reklam çalışmasıdır. evet iki r ile.
    fikri bulanın, onaylayanın, bütçe ayıranın aklını olipsle ferahlatayım, oradan gelen parayla dürüm alanlara bişey olmasın.
  • çok kötü reklam. öyle böyle değil gerçekten kötü be. yapmayın etmeyin nolur.
  • evdeki imkanlarla olips reklamı hazırlamak
  • hiç öyle saçmalıklar yapma, o toplara girme dedikten sonra kampanyaya katılmak için sizden aynı saçmalıkları yapmanızı isteyen reklam fikri kimin aklından çıktıysa kendisini tebrik ediyorum.

tanım: kendi kendiyle çelişen reklam.
  • şüphesiz bu güne kadar gördüğüm en kötü reklam fikri. diğer entryleri de okudum, iğrenç popüler kültürün parçası olmamayı utanılacak bi'şey olarak resmeden, aptal aşağılık kompleksli bir reklam.
    berbat. sadece berbat.
    kimleri işe alıyorsunuz milyonlarca zeki insan işsiz gezerken anlamıyorum.
  • dönünce sizi aylarca tbt'siz bırakmayacak muhteşem tatil yerleri.
  • şimdi reklamlar
  • biri beni yeşilendirsin "tbt" ne demek
hesabın var mı? giriş yap