• evinizi şenlendirsin, kış aylarında kalorifer önünde beraber toparın, mutlu bir ev hayatınız olsun diye hayatınıza ve dahi evinize dahil etmeyi planladığınız o cici mini tüy topağı ile, kendisini evinize kabul etmeden önce şartları konuşacağınız mülakat. hayatı daha kolay hale getirmenin bir yolu.

- evet, prensipte anlaştık, eklemek istediğiniz bir şey var mı?
    - evet. şimdi salonun ortasına tuvaletimi yapmam evet, ama koltukları parçalarım bunu önceden söylemiş olayım çünkü çok güzel tırnak geçirmelik duruyorlar. ya parçalanmayacak bişeyler alın, ya da katlanın.
    - anlıyorum. peki çiftleşme dönemi konusu?
    - valla güzelim, dönemi geldiğinde -ki anlarsın sesimden- açacaksın kapıyı, aramayacaksın beni bi müddet. yoksa senin benim demem her yere işerim, leş gibi kokar evin. ha geri geldiğimde yaralı bereli olurum, o zaman da alıp veterinere götüreceksin.
    - pekala.
  • + tuvalet?
    - kumun ustunde efendim...
    + oyun?
    - bir yumak verin kafi...
    + capkinlik?
    - gecen sene kisir edildim...
    + referanslar?
    - buyrun, uc adet; her evde en sevilen varliktim...
    + en son isinden ayrilma sebebi?
    - en cok beni seviyordu ev sahipleri, digerlerine haksizlik oldugunu hissettim; bir evin tek hayvani olmak istedim...
    + tamam, bugun baslayabilirsin...
    - ben size uc gun sonra donsem... baska yerlerden de teklif var da, o bakimdan...
  • -ayrıca cinsel tercihlerim beni ilgilendirir kedim eşcinsel diye dolanırsanız salonda masturbasyon yaparım
    - e o zaman biz diğer adaylarla da bi görüşelim, geldiğiniz için teşekkürler, siz sokaktan ayrılmayın, biz sizi buluruz.
  • - çiş ve benzeri mevzular ?
    - miyav.
    - yemek olarak ?
    - miyav.
    - perdelere, koltuklara zarar verme potansiyeliniz ?
    - miyav.
    - allah belani versin salak hayvan.
    - miyav.
    - yarın gelin başlayın.
  • - görüyorum ki sözlüğe konuşmalarımızı yazıyorsun, ben mülakatta gizlilik isterdim oysa ki. beni bir başlık olarak mı görüyorsun? üzüldüm.
    - hayır.. yani ne alakası var? ilginç geldi bu mülakat işi ondan yani... yoksa.. haşa..
    - hmm bu şartlar altında çalışabileceğimizi sanmıyorum.
    - ama düşün, yani bir kış gecesi şöyle sana göbeğimi versem, purr purr diye yoğura yoğura kıvama getirip oraya yatsan?
    - hmm, düşünmeliyim.
  • - bak tekir burası bildiğin evlerden değil..bbg evi burası..
    - miyav?
    - eh peki o zaman..başına geleceklerden sorumlu değiliz ona göre...(jenerik ve yayın başlar) "evet sayın seyirciler bugün evimize yeni bir misafir daha katıldı ismi tekir"
    - miyav?
  • + isim?
    - şerafettin
    + !... bir emrin var mı abi?
  • -açıkçası göbek beni kesmez, ara sıra ayaklarınızı yalarım uyandırmak için, ayaklarınızı yıkamanızı rice edeceğim onun için.
    -tabi canım üç vakit abdest bile alırım.
    - e iyi, bu konuyu hallettiğimize sevindim. yalnız bi de öyle arkadaşların geldiğinde, bana sigara,içki içirmeye çalışan, beni yer bezi olarak kullanan, ay ne şeker şeysin sen diye sıkıştırıp nefes almamı engelleyen olursa kediler sendikasına giderim ona göre.
    -aman canım olmaz bizde öle şey, ne münasebet. size özel oda yaparız siz misafir geldiğinde çekilirsiniz odanıza efendim.
  • - şimdi tabii benim de şartlarım var.
    - tabii kavun bey, sizi dinliyorum.
    - öncelikle, ben uyurken şirinliğime kapılıp beni uyandırırsanız anlaşmamız biter, çeker giderim. bu konuda anlaştık mı?
    - hmm zor olacak ancak şartlarınıza uymaya çalışacağız tabii.
    - pekala, ondan sonra, haftada en az bir gün balık, bir gün taze ciğer çıkacak.
    - hmm masraflı oluyor, ama elimizden geleni yapacağız.
    - genel hatlar bunlar, geri kalan detayları çalışma sürecimiz boyunca halledebileceğimize inanıyorum.
    - peki kavun bey, o zaman, sizi biraz sevebilir miyim?
    - tabii ne demek, geleyim kucağınıza?
    - buyrun.
  • - tamam temiz olacağımı söyledim ancak, yalama konusunda benim de bir kaç şartım olack.
    - tabii buyrun sizi dinliyorum.
    - şimdi ben koltuk altımdan çok huylanırım o yüzden orası tamamen sınırlarınız dışında. ayrıca yanımda biri varsa sizi odanın dışında bırakabilirim, ve bu sebeple yalayarak uyandıramayabilirsiniz. ara sıra böyle bir şeyin olması performansınızı etkiler mi?
    - yani tabii kırılırım sonuçta sizin evinizin efendisi ben iken, sizin bir başkasına benden fazla ilgi göstermeniz hoş olmayacaktır. ancak çok sık olmadığı sürece sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap