şükela:  tümü | bugün
91 entry daha
  • başlık altı mağdur kadın kaynıyor, yürünür buradan.
  • boş al, gelirken de iki çay daha getir.
  • ben daha muzdarip bir erkegin itirafini kendinden dinledim: cok begendigi kiz 10-15 metre öteden yürüyerek geciyormus. kiza bakarken ne olsun? dona boşalıvermiş. o kadar etkilenmiş kızın kiritarak yuruyusunu görmekten!

bir dakikada boşalan aslında iltifat etmiş hatuna. "bak ne kadar zevk veriyorsun bana, sana koşuyorum, firenim yok" demiş elinde olmadan.

hatun eger "eve attim, canim erkegim, bir dakika dayanamadi, bosaldi" diye memnun övüngen bir başlik atsaydi daha uygun olurdu belki. "eve atılan erkeğin 1 dakikada boşalması", hatunun önce kendinin bosalmasina cabalanacagi yönünde kuvvetli bir beklentisi oldugunu anlatiyor. eve atilan erkek nasil biridir, ne konusulmus, ne olmus ta eve gelinmistir bunlar yok. "hepsi erkek; atarim birini eve.." kafasi, bence tecrubesizligini, yanlis yönlendirilmisligini, belki de ilk defa bu "firsat" eline gecmis, yuzune gozune bulastirmistir onu anlatiyor.
  • (bkz: 60 seconds)
  • buluşmaya iki posta çekip gitmelidir. amlıların ağzına sakız olmaya gerek yok.
  • curumus peynir gibi kokan am adamı bırak 1 dakikayı 10 saniyede boşaltıp evden kacirtir kardeşim.
  • bu iki kere ben oldum. ergenlikten beri boyle bir sorunum yoktu. ustelik tek sefercilerdenim. ılki uzun surer ikinci ereksiyon en az 2 saat bekletir diye cogu zaman cogu kadin ikinciyi istemezdi zaten. ama iki kere oldu;
    birisinde nasil sevismeye basladik anlamadan cocukluk arkadasimla sevisirken oldu. zaten sevismemiz buyuk hata olacakti. ıyi ki olmus dedim. o an aydinlanip evinden ciktim. guzel kizdi ama onla sevisemezdim. bir sure birbirimizin yuzune bakamadik utanctan.
    digerinde cok tatli bi spikerdi. ılk kez milyonlarin arzuladigi bir kadinla olmanin baskisi olustu sanirim. ben orada kendimi vurmak isterken o durumu sahane idare etti ve gecenin ilerleyen saatlerinde odulu kapti. cidden buyuk utanc arkadaslar. allah kimseye yasatmasin. 20000 kere sevistiysek hepsini unuturuz ama o 2 kere unutulmaz travmadir. bunla yasayana bol sabir.
  • ikinci postaya gideydin başlık açacağına
67 entry daha