şükela:  tümü | bugün
  • ölmüş olabilir, tuzlayın.
  • öğrenci evi durumunda: ne zaman attığınızı hatırlamaya çalışın. hatun bir buçuk yıldır evdeyse ve altı aydır yerinden ayrılmamışsa ölmüştür. ufak ufak kıpırdandığına bakmayın, kurtlanmış olabilir. önce şu başlığa başvurun: (bkz: cesetten kurtulma teknikleri) sonra da bi zahmet evi temizleyin. oha be evladım!
  • çok hızlı attıysanız, hava kaçırmış, gaz çıkarmış olabileceğinden mütevellittir..
    bidahakine atmak yerine davet etmeyi deneyin.
  • muhabbeti sıcak çikolata içmeye evirerek kızın iğrenç ter kokusundan kurtulma yoluna gidilebilir. yalnız böyle bir durumda yapılan sıcak çikolatanın tadı ve kıvamı önemlidir. zira çikolata iyi olmazsa ter kokulu hatunumuz çikolatayı beğenmeyip sevişmeyi tercih edebilir.
  • bu durumda kendisi için duşa atılan kız başlığına entry girilebilir.
  • ordan atarsın banyoya, çekersin keseyi. ilk raundu banyoda yaparsın hem, oh tertemiz.*
  • hemen tekele koşun ve 2 bira alın. fantezi yapıcam ayağına kızın üstüne biraları dökün ve yalamaya başlayın. buyrun size kesin çözüm işte.
  • fark edildiği anda çöpe atılarak kurtulunmalıdır. önüne gelene laf söylerler, kimseyi beğenmezler ama kızların önemli bir kısmı ter koktuğu gibi yine önemli bir kısmının diş sağlığı içler acısıdır.

geçen sene eve attığım 19 yaşındaki 1,75 boyundaki ilik gibi hatunun dişleri ahır gibi kokuyordu amk. aşırı ama çok aşırı güzel olduğu için tahammül edebildim. öpüşürüken de epey zorlandım açıkçası. biraz ortalama bir kız olsaydı bu gerçeği hunharca yüzüne vurmaktan büyük zevk alacaktım.

gördüğünüz gibi güzelliğiniz başa bela kızlar. çekilmeyecek hallerinizi hadi biz absorbe ediyoruz ama hiç mi sizi seven hemcins bir arkadaşınız yok? bu gerçeği size acımdan söylesin siz de önleminizi alın. ben daha ne diyim?
  • eve kız atmak ne demek amk. hakaretvari bir cümle bu. hanım kadın ne kadar yollu da olsa o bir randevudur az insan olun amk.