şükela:  tümü | bugün
  • pek çok yerde böyle birini bulursan onu asla kaybetme diye sözler, fotoğraflar paylaşılmaktadır... kesinlikle katılıyorum; bu cümle içten söylendiğinde önemsemeyi, değer vermeyi gösterir. bir de bunu ergen tripleri, baskı unsuru olarak görenler vardır ki, merak ederim sorunları daha önce hiç önemsenmemiş olmaları mıdır yoksa karşısındakini önemsememiş olmaları mı?

evet arkadaşlar, hayatınızda böyle biri varsa asla kaybetmeyin, sahip çıkın, vazgeçmeyin...
  • benim. ve herkes şikayetçidir.
  • (bkz: arkadaş)
  • benim bu. ancak ters etki yapiyor sanki. birak ne hali varsa gorsun ama yapamiyorum, meraklaniyorum iste.
  • haber vermezse, sorun olursa yapabileceği hiçbişi olmasa bile sağ salim döndüğünü öğrenince içi rahatlayan, huzura kavuşan biriyse, en asil duyguların insanıdır
  • kışın içilen tarçınlı salep gibi biridir. insanın içini ısıtır.
  • öğrenciyken eve varınca çaldır demiştir.
  • bazen istiyor insan öyle birinin olmasını.
  • genellikle sevgilidir. merak eder. etmiyorsa da bir sorgulanmalı sanki, neden etmiyor diye.
  • kim olduğu ve yakınlık derecesi fark etmeksizin ağzının üstüne vurulması gereken kişidir.

hadi şehirler arası yolculukları anlarım da çarşıdan eve olan yolculuk maceramda bile hala söyleyen insanlar mevcut ve sizi teyit ederim ki bunu söyleyen insanlar sıkıntıdan götünü parmaklayan insanlar. yapacak şey bulamayınca böyle abuk şeylere sarıp kendilerine meşgale yaratıyorlar.