şükela:  tümü | bugün
  • kadinlarin akabinde cigligi bastiklari, erkeklerin de roket olup uctuklari bir durum olsa gerek.
  • - aa eve hirsiz girmis behcet!
    - ne bekliyodun abla, brad pitt mi girecekti?
    - dogru durust konus karimla!
    - fareyimdir ben fare, hadi gidin yatin siz..
  • ya$anmı$ olaydır;
    babannem gecenin bi vakti kapıdan gelen seslere uyanır, babamın geç saatte eve döndüğünü düşünür, babama sen mi geldin diye seslenir, hırsız "evet benim" diye cevap verir (yüzsüze bak), tabi sesin ona ait olmadığını anlar "leaaaan" diye fırlar yataktan, hırsız direk toz olur.
  • eğer hırsız daha çok "gaspçı" tipi bir hırsızsa, karşılaşan kişiyi korkmadan yaralayabilir / öldürebilir. yok sadece hırsızsa kaçıp toz olacaktır.
  • eğer 10 kaplan gücündeyseniz direkt saldırıya geçmelisiniz, zaten hırsız ona saldırdığınız anda aptallaşır, korkar ve panikler, o panikle geldiği gibi kaçmak ister , balkona yönelir, apar topar kaçayım derken aşağı düşer , kafasını gözünü açar. yok eğer hırsız küçük dağları ben yarattım karizmayı çizdirmem sana derse ve o da size saldırırsa bu sefer aynı işlemi siz gerçekleştirmelisiniz.
  • yasanmis olay 50lerinde yanliz yasayan bayan komsumuz eve gelen hirsizi gorunce adami korkutmak icin rol keser:
    "baba tufegini kapta gel cabuk ha!"
    baba yillar once olmustur ama panik yapmadan dusunulen bu replik hirsizi kacirmaya yeterli olmustur.
  • eve giren hirsizla karsilasmaktan bir sonraki dumur kopeciginizin kuyrugunu sallayarak amcaya sevgi gosterilerinde bulundugunu farketmektir.
  • evin büyüklüğüyle ters orantılı hadise.