• evdeki tüm ışıkları yakmak etkili bir yöntem olabilir.

ukteyi rurouni diye biri 3 yıl önce vermiş. bir de not düşmüş, demiş ki, 'evine yarasa giren cıkaran şey etsin.' bilmem ne.

gerçi 3 yıldır yarasayı çıkaramaduysa arkadaş evinden zaten dost olmuştur hayvanla. evcilleşmiştir yarasa. ışıkları kapalı tut en iyisi o galiba.
  • eve giren 10-15 kadar yarasayı çıkarmak için uyguladığımız yöntem:
    evin erkeği: bir süpürge bir faraş alıp, süpürge ile sersemlettikten sonra faraşla pencereden dışarı atar...
    evin kadını: kapının arkasına saklanıp, orda bir tane daha var diye bağırır...
  • şöyle gök yüzene doğru bi' flaşör yakıyosun üzerinde yarasa amblemi olan, hemen çıkıyor.

denedim ben, %100 çalıştı.
  • bütün ışıkları söndürüp çırılçıplak masanın üzerine yatmak. doyunca kendisi gider zaten.

(bkz: true blood'ı yüceltme hareketi)
  • bir çarşafı uzunlamasına açıp hayvanı odanın bir köşesine doğru yavaşça sıkıştırmak sıkıştırmak sonrada çarşafı üzerine atmak. biliyorum bu yakalama tekniği oldu. sonrası kolay zaten...
  • geniş bir vücüt havlusunu üzerine atmak suretiyle başarı elde edilebilir. ben başardım yani siz de başarırsınız. sonra o havluyu atın tabi.
  • çıkartmak için can havliyle ışıkları yakmayın, bu yavrucaklar ışıkta panikleyip, zaten bi halt göremedikleri için sensörleri bozulur, normalde size dokunmayacakken kafanıza gözünüze çarparlar. ondan sakin olun, ışık yakmaktan başka her tür şeyi deneyebilirsiniz. he çarpsın kafama filan diyorsanız o başka, takılın dilediğinizce.
  • uzaylı olsa muhabbet edip rica ederiz olmadı taş atarız ama yarasa girince kıyamıyor insan .yarasanın zarar görmemesi için en iyi yöntem bütünı şıkları ve camı açıp beklemek.
  • eller bileklerden, filmlerde gördüğümüz usulde kesilir (ki öyle ölünülmüyormuş), kanlar içerinden dışarıya doğru, damla damla serpilir, ha baktınız meyve seviyor hayvan tane tane üzüm deneyin.
hesabın var mı? giriş yap