şükela:  tümü | bugün
  • turk erkegidir.
    maalesef durum bu.
    isterdik ki suraya norveç'li yazalim. ama adamlar eve girince esini agizdan opup nasilsin askim filan diyorlarmis. ne buyuk talihsizlik bu ya.
  • para ver, paraaaaa, para istiyorum. onu alacam bunu alacam, tatile götür beni, maldivlere götür beni, taylanda götür beni falan diyen çalışmayan ve maaşı olmayan kadınların muhatap olduğu erkek türüdür.

bu kadın türünün de tek olayı bütün gün evde oturması ve netflix izlemesidir. başka bir işleri de yoktur, hayatlarındaki tek olay yemek yapmalarıdır ve onu da yapmazlar.

saygılar.
  • tek başına yaşıyorsa acil psikolojik destek alması gereken erkektir.

ebeveynleri ile yaşıyorsa ergenlikten çıkamamış erkektir.

partneri*** ile yaşıyorsa yakında tek kalacak erkektir.

sıralama değişebilir ancak birbirinin devamıdır.
  • ayıp eden erkektir. yolda arayıp sorması gereken soruyu eve kadar bekletendir.
  • 2.entry'e yonelik olarak bir kere muhattap değil " muhatap ''
    ikincisi maldivlere götür, para ver bana dediğini nerden biliyorsun?

maalesef türk erkekleri böyle.yemek yapmak kadının göreviymiş gibi.hadi az ye, hizmetçi tut derler adama.kimse kimsenin eşeği değil.
  • muhtemelen karnı açtır.
  • hayatta yapmadığım bir iş yaparak entrye entry ile cevap vereceğim.

kimse kimsenin eşeği olmadığı gibi, ben de kimsenin kölesi değilim. haftada yedi gün, günde 24 saat çalışacağım. ve eşim 7/24 evde oturacak ama bir yemek yapmayı bile eşeklik olarak görecek.

bak o zaman külahları değişiriz. ben o kadının kölesi miyim? bütün gelirimibu insanla o zaman neden paylaşıyorum? açıkla bekliyorum. mesaja gel bence..
  • çok açsam söylüyorum , ne yapabilirim ? hazır değil cevabını alınca aduket çekmiyoruz bizde yani.
  • sığırın tekidir.
    boşayın.
  • türk kadınının yetiştirdiği erkektir.

başlık altında norveçli, danimarkalı erkeğe iç çekip yarın kendi oğlunu da aynı standartlarda (türk erkeği) yetiştiren erkeğin annesidir.

anneden aldığı eğitimi uygulayan erkektir.