şükela:  tümü | bugün
  • yil olmus 2019 hala devam eden saçmalıktır.
  • banyoya girerken kıyafetleri çıkarmak kadar saçmadır.
  • ulan hadi temizliğini geçtim. bir tek benim mi ayaklarım yanıyor koca yaz günü ayakkabı içinde?

gün bitse de eve gidip soğuk suya bassam diye iple çekiyorum.
  • zenginler evde ayakkabı çıkarmaz, fakirler çıkarır.
    dizilerde zenginlerin kapıda ayakkabı çıkardığını gördünüz mü hiç?
  • ayakkabılarıyla birlikte 5 bin bakteriyi evinde misafir edecek kadar da merhametlidir.
  • umumi tuvalete girdiği ayakkabısını, çocukların emekleyeceği eve sokmamaktır. saçmalık değildir. isteyen bok içinde yaşayabilir ona da saygım sonsuz.
  • çok saçma ve pis bir davranış gibi gelebilir ama alışınca hiç de öyle olmuyor. hatta ayakkabıyı çıkarmak garip geliyor.
  • göt yıkamaktan acizlere saçma gelen davranış.
  • yerine göre saçmalıktır, yerine göre değildir.

misal oturduğun site tertemiz, otoparkın tertemiz, araban tertemiz, ofisin tertemiz, gittiğin restaurant, otel ve avm tertemiz ise tabiki eve ayakkabı ile girebilirsin.

onun dışında metrobüs, eminönü, esenler otogarı, umumi tuvalet vs dolaşırsan olmaz. ismail abinin balgamı ile halil abinin bokunu eve taşırsın. emekleyen çocuğun da yalar onu.
  • ayağında ayakkabı varken kanepeye nasıl uzanıyorsunuz lan merak ediyorum. diyelim su almaya kalktın gelince az önce ayaklarını koyduğun tarafa koydun başını, unutup. valla anlamıyorum böyle yaşayan nasıl yaşıyor.