• sms mesajlaşması:
    "ceren, arabada koltuğun altında sütyenini buldum, anladım ki eve sütyensiz dönmüşsün. beni ara." rıfat
    "rıfat, seni elime geçirmeden sütyenin askısını avizeye bağla kendini as, çünkü benim değil." ceren
  • (bkz: dun gece yaptigim sey)
    aslında her gece yapıyorum ben bunu ama erkek olduğum için olsa gerek.

(bkz: birinci entrysi silinip boka dönen başlıklar)
  • evden sütyensiz çıkılmışsa pek bir anlam ifade etmeyen ve erkeklerin her allahın günü yaşadığı durum...

(bkz: caylakken üzerine başlık kalması)
    (bkz: bu baslik benim degil kardesim)
    (bkz: beyler ayip oluyo)
  • eve sutyen goturmek zorunda olan aile reisinin para kazanamadıgı için eve sutyensiz donmesi ve evde buruk bir matem havasının esmesi şeklinde gelişebilecek olay
  • sevgili sozluk,

sinifimizdan bazi kizlar dun evlerine sutyensiz donmusler. ayse dun eve sutyensiz donmus. fatma dun eve sutyensiz donmus bir de hale dun eve sutyensiz donmus. nihal'in donu kayip. omer yapmistir diyorlar. ben omer'i cok seviyorum bazen ama her zaman degil cunku erkek o. ogle arasinda mudur bey geldi. yokladi bizi. sutyenlerimiz yerinde mi diye bakti. ogretmen hanim'la konustular sonra gitti. sozluk ben ne zaman eve sutyensiz gidicem?
  • sevgili sozluk,

omer deli ediyor beni. hem sevesim hem dovesim geliyor cunku erkek o ablam oyle dedi. erkekleri doveceksin seveceksin dedi cunku onlar erkekmis neyse. omer dun eve sutyensiz gitmek ister misin diye sordu. ne diyecegimi bilemedim burnunu isirdim. omer biraz bozuldu. ders cikisinda nihal'in sutyensiz eve gitmesine yardimci oluyordu. sozluk, bu erkekler niye boyle?
  • "ne gogusler gordum uzerinde sutyen yok, ne sutyenler gordum iclerinde meme yok "
    lafinin ilk kismi da bu eyleme ithaf edilmistir.

(bkz: #5261900)
  • sevgili sozluk,

bugun eve sutyensiz dondum. omer'in bende olmayan seyleri var. omer'i seviyorum onu bir daha isirmiycam ama omer isir diyor. muduru sevmiyorum cunku o erkek. omer erkek mi diye ablama sordum ablam cunku ablamda eve sutyensiz donmustu. ablam o erkek dedi. inanamadim. neyse sozluk cok mutluyum sonunda ben de eve sutyensiz donebildim.
  • ayıptır. sütyenle çıktıysan eğer sütyenle geri döneceksin, yarıyolda bırakmayacaksın onu. yarın aynı şeyi sana yapsalar hoşuna gider mi? gitmez. şüphesiz ki sütyenin de hoşuna gitmemiştir eve tek başına dönmek. hiç yakışmadı! olmadı.
hesabın var mı? giriş yap