şükela:  tümü | bugün
  • tracklist i soyle olan 2007 beduk albumu:

back on me
    ters
    my woman
    like tomorrow will never come
    herkes guzel
    heels on fire
    heartbreaker
    far from you
    erkenden kalk
    dunyadan bi'haber
    don't stop
    better than my baby
    unacceptable
  • her şarkısı birbirinden super olan tek albümlük best of by beduk. like tomorrow will never comedaki vokaller, düzenlemeler ise tek başına bir olay şahsi fikrimce.
  • my womana çekilen süper ötesi kliple piyasaya sürülmüş nur topu elektronik müzik albümümüz. hande yener'in bu alandaki çok çok başarılı çalışmasının keyfini sürdürürken üstüne bir de bunu dinleme kısmetine erişmek bizlerin nasıl yüzünü güldürdü bilemezsiniz. artık türkiyede üretilen elektronik müziğin kötüsü üstüne arabesk soslu yaylılar bulandırılmış dımtıs, iyisi de kenarda köşede yapılan ve üç-beş istanbullunun bildiği underground şeyler olmaktan çıkıyor sanırım. ana akım piyasaya düşen bu güzide eserlerin devamını diliyor, bu adamın bu albümünü de debut sayıp, bunun debutu böyleyse devamı nasıl gelir acaba deyip ellerimizi ovuşturuyoruz. albüm genel anlamda havası bööle kolay alışılır*, funk desek yeridir tarzında eğlenceli şarkılar. tabii arada güzel sürpriz şarkılar da barındırmakta. dünyadan bi'haber ile heartbreaker benim şimdilik favorilerim. sahne şovunun da oldukça övülmesinden sonra bedük amcayı gelecek yılların flaş isimlerinden sayacağız muhtemel. afiyetle yiyiniz, esen kalınız efendim.
  • türkiye'de yapılan en kaliteli albümlerden birisi. hala şaşırarak dinliyorum baştan sona.
  • best of tadında bedük albümü.
  • hala dinletiyor, türkiye'de yapılmış en underrated albüm olabilir.
    dinledikçe de bedük'ün londra'ya yerleşerek ne kadar isabetli bir iş yaptığını farkediyorum.