• kendini mal gibi hisseden insandır.. bir tane laptopumda tarayıcıdan giriyorum lazım olduğu zaman, şifresi var vesaire.. o sırada açık değil yani, telefondan uygulamasını kurup da evernot açmak istediğim zaman para istedi.. yani aynı anda iki cihazda kullandırmıyor, sadece tek cihazdan bakabiliyorsun.. paralı bir yazılım.. eskiden böyle değildi, 3-5 cihaza kadar bedava idi... alıştırdılar şimdi para istiyorlar. bir sürü notum ıvır zıvırım içinde.. hepsini nasıl kopi paste yapacağım bilmiyorum başka bir uygulamaya, bundan kurtulmak için..
  • (bkz: evernote), (bkz: onenote) ve (bkz: keep)

hepsinin gözlerinden ayrı ayrı öpüyorum
  • yolda ayağıma taş değse kaydettiğim uygulama.

çılgınca yaptıkları güncellemelerle biraz notion'a özenseler de, piyasaya tutunmak için devamlı arayüz güncellemeleri ile kullanıcı alışkanlıklarını bozmaya yönelseler de her halükarda hayat kolaylaştırıcı bir araç.

iş, ev, sosyal hayat, kritik mailler, alışveriş listesi, evdeki elektronik eşya kodları, arabanın kaskosu, uluslararası toplantıların video kayıtları.. ne ararsan var ya, tüm cihazlarda senkron, harika bir şey.
  • onenote varken amelelik yapandir.
  • not almayı seven insandır. tüm notlarını evernote uygulaması üzerinden alır.
  • evernote’a bir dünya kurmuştur. geleceği, hayalleri, yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları, kartvizitleri, uluslararası yatırımcıların notları, hayattan aldığı notlar, iş hayatında pazarlama-iş geliştirme-finansman vb. her alt alanında notlar, bir ortamda konuşmak için spor-sanat-teknoloji-yapay zeka- finans-tarih-fizik-felsefe-dizi-film-belgesel-oyun-fıkra vb. daha sayamadığım her türlü notları ile oraya bir dünya inşa etmiştir. böylece duman çıkan kafası serinlemiştir.
  • başka neremizden beğenmeyeceksiniz merak ediyordum hayırlı olsun yeni beğenmediğiniz sik
  • benimdir. uzun yıllardır kullanıyorum, haftanın başında yapmam gereken şeyleri planlıyorum. çalıştığım projeler için notlar tutuyorum, çalışma takvimimi oluşturuyorum.
  • kağıtnote kullananları ve ajandanote kullananları ilgilendirmeyen program.
  • kafasındaki on sekiz milyon farklı düşünce ya da organizasyonu bu yolla kategorize eder.
    ihtiyacı olduğu her an elinin altındaki düzenli notlara kolayca ulaşır, keyfine bakar.
hesabın var mı? giriş yap