şükela:  tümü | bugün
  • ankara'nın günlük hallerini paylaşan instagram hesabı.

gayet günlük.
  • severek takip ettiğim instagram hesabı.

bazı şeyleri gereksiz paylaşıyor. ama olsun. iyi.
  • instagram ı hala silmememin birkaç sebebinden biri. severek takip ediyoruz.
  • ankara'nın kâh insta'ya, kâh gram'a bürünmüş hali. taşın soğuğu, yağmurun yaşı, güneşin koru gibi bir şey..
  • yaşadığım şehirden güzel fotoğraf kareleri paylaşıp, ahanda ben bunu görmüştüm ama şimdi başka bir güzel göründü diyerekten içimizi ısıtan instagram hesabı.

instagram hesabı
  • yaşadığım ve çok sevdiğim şehri neden bu kadar sevdiğimi hergün hatırlatan bir instagram hesabı.
    dolandırıcı resim yayın tablosu kahkaha attırmıştır.
  • ankara dışındaysanız ve ankara aşığıysanız gelin bi şöyle.
    ankara yazıp google'ladığınızda karşınıza şunlar çıkıyor genel olarak:kocatepe camii,anıtkabir,atakule. hadi en fazla yanına bir de seğmenler olsun kuğulu olsun.
    ama ankara bunlar değil ki. ankara'yı ulusuyla da sevdik,hacıbayramıyla da.kıyıda köşede kalmış dükkanlarıyla da sevdik,garip tipleriyle de. everyday ankara bana bunu veriyor.hüzünlendiriyor,neşelendiriyor ve dahası.
    yani özetle dostlar.ankara burada,her şeyiyle. yakalayın everyday ankara
  • ankara ile ilgili en ilginç instagram hesaplarından biri. hesap sahibi kah dolmuşta, kah sokakta ama kendi çektiği fotoğrafları paylaşıyor. ankara’yı ve insanını en doğal halleri ile görmek için iyi bir hesap. ha ankara’ya bir insanına iki diyorsanız da önünüzde saygıyla eğilirim :)
  • ankarayı yaşayabileceğiniz nacizane bir instagram hesabı.
    fotoğrafların kompozisyonları enfes, takip ediniz ettiriniz efendim
  • edgenabby'nin yıllardır ilmek ilmek ördüğü ankara'da beşeri arkeoloji arayışlarının vitrini. kah cebeci'nin arka sokaklarında kırk yıldır pencere önünde duran bir vita tenekesi kadar alışıldık, kah meclis parkı'nda kaykay yaparken etrafına hareket çeken piç kuruları kadar anlık görüntüler ile, yaşadığım ve çalıştığım şehrim ankara'yı bana her gün tekrar tanıtıyor.

takip ediniz, çevrenizi de takip etmeye teşvik ediniz. ankara'yı aslında hiç bilmediğinizi fark edeceksiniz.